• başıma birşey gelmeyecekse ben de yakışıklı bulmuyorum.

yine de arda ile kıyaslamaya bile gerek görmüyorum kendisini. hem görünüş hem de efendilik itibariyle. sinem kobal kadar doğru karar versek şu hayatta tamamız.
  • arda sen misin?
  • (bkz: 1997 best model of turkey)
    (bkz: 1997 best model of the world)

unvanlari olan kisidir. bu yarismalarda yakisiklilik hic dikkate alinmaz zaten.
  • kesinlikle yanlış önerme. şahsen sevmem bu adamı, oynadığı diziler falan hiç izlemişliğim yok, kızların ağzının suyu akarken, ne anlıyosunuz bu adamdan, yakışıklı bile değil derdim. bir gece bahçeli yedi de arkadaşımla yürüyoruz her yer kapanmış ortada tek tük insan dolaşıyor. bir kafe nin önünden geçiyoruz bahçesinde iki kişi oturuyor, birinde şapka var, yanından geçerken dedim ki arkadaşıma, lan kenan imirzalıoğlu değil mi, aynı anda duyup bana baktı kenan imirzalıoğlu da. ben gülümsemenin bu kadar yakıştığı bir adam görmedim, selam verdi sevimli sevimli, bir de o kadar sempatik ki bu kadar olur yani, adamın kesinlikle pozitif bir enerjisi var. velhasıl kelam, yakışıklı olduğuna direk tanık olmuş biriyim, ha dizilerini hala izlemiyorum ama yakışıklı bile değil diye bok da atmıyorum, çünkü allah taş yapar.
  • yüz güzelliği tartışmaya açıktır ve yüz güzelliği yoktur. bir burak özçivit, bir çağatay ulusoy, bir kıvanç tatlıtuğ yüzü yok kendisinde. haa, kazandığı best model yarışmalarını bir kıstas kabul edeceksek ve buralardan edindiği başarılar varsa, boy, fit olma, duruş vs. açısından elbette bir yakışıklılığı, bir karizması vardır. ancak o yüz hiç de öyle yakışıklı veya karizmatik filan değil.
  • bu adam da yakışıklı değilse kim yakışıklı amk.ben şahsen kendisini beğenmeyen kadın görmedim.sözlükteki george clooneyleri hariç tutuyorum.
  • yakışıklılık kişiye göre değişir. ama bence sağlam bir karizması var.

filmlerini, dizilerini falan çok izlemişliğim yok, ama adamın gülüşü, bakışı, gazetelerde gördüğüm kadarıyla, oldukça güzel . üstelik efendi, düzgün de bir insana benziyor (saçma salak şeylerle gündeme geldiğini duymadım), çiğ insan izlenimi vermiyor. rakibi olan kıvanç tatlıtuğ da aynı şekilde (ne güzel, güzellikleriyle değil de bir şeyler yaparak bir yerlere gelmeye çalışıyor her ikisi de).

netice itibariyle, bana göre, gerçekliği tartışmaya açık durum.
  • kiskanmayinulanadami.com'a beklerim.
  • kesinlikle katıldığım. o adamda yakışıklılık namına hiçbir şey yok. esmer kıllı koca burunlu bir tip.
hesabın var mı? giriş yap