• an itibari kim milyoner olmak ister yarışmasında deniz gezmiş'in babasına yazdığı son mektup ile ilgili soruda, şıklarda bulunan mahir çayan, deniz gezmiş, yusuf aslan ve hüseyin inan için vatan için şehit olmuş, haksız yere idam edilmiş ve öldürülmüş 4 devrimciyi saygıyla anıyoruz demiş sunucudur, bir alkışı hakediyor.
 • dün akşam genç bir kız yarışmacı, kızın annesi de izleyenler arasında. annesi de gayet anadolu kadını, saf, mülayim bir tip. kadına ne iş yapıyorsunuz dedi, kadın bi duraksadı biraz "temizlik işindeyim" dedi. kenan ışık da "eeıııı yani evlere mi..". e kadın da haliyle biraz utana sıkıla evet dedi. eh be birader, yok kadın mr.muscle'ın sahibi.
 • bu adamın parmaklarıyla sürekli olarak yaptığı o garip hareket bana çok itici geliyor. burnunu kurcalayıp sümüğüyle hap yapan dayılara benziyor.

  (bkz: hap yapmak)
 • sunduğu yarışmaların formatı gereği süre doldurmak niyetiyle öylesine açmaz muhabbetlere giriyor ki şehirler arası yolculukta yanındaki yolcuyu esir eden orta yaşlı insan gibi.

  - hoşgeldiniz hamdi bey. kiminle birlikte geldiniz buraya?
  - fakbadimle!
  - merhaba efendim... sizi tanıyalım.
  - ramazan temücek.
  (birkaç saniye sonra)

  - haftada kaç gün biraraya geliyorsunuz?
  - cuma veya cumartesi geceleri. çalışan insanlarız ikimiz de. bazan pazar öğleden sonraya kadar.
  - öyleyse çok sık görüşemiyorsunuz?
  - ilişkimizin doğasına aykırı.
  - kim aktif, kim pasif peki?
  - aramızda onun şeyi olmaz. hangi şey icap ettiyse o vakit.
  - evet, dilerseniz yarışmamıza geçelim. ilk soru 500 lira değerinde ve...

  gönül alma düzeltmesi: türkiye'de seslendirme camiasına onun gibi bir ses de çok az gelmiştir onu da demeden edemem. genç kuşak, çoluk çocuk bilmez. trt'de seslendirdiği karakterleri peygamber sıfatına çekerdi vurgusuyla, rengiyle. maalesef artık yapmamaktadır bu işi.
 • şu sıralar antigone'nin provalarına yönetmenlik ediyor. atilla olgaçkreon olarak oynatması planlanıyor.
 • an itibari le madenci bir amcamızın yarışmasına katılması ve mesleğinin zorluklarını,risklerini anlatması ile göz yaşını tutamamıştır.
 • ciddi anlamda oturup iki kadeh içilesi ünlülerdendir. en azından dışarıdan böyle gözüküyor.
 • artık yarışma programı sunmaması gerekir, zira yarışmacılardan birisi elinde kalacak.
 • eğer karşında yarışmak nasip olursa bi coker versene deyip demeyeceğimi garanti edemem. 8. sorudan sonra vericem deyip ayarı verebilir gönül rahatlığıyla :)