• üzücü bir olay. acil şifalar diliyorum, allah yardımcısı olsun.

http://m.hurriyet.com.tr/haber?id=26056922
  • muhtemelen basini carpmaktan ziyade fenalasmasiyla zaten gerceklesmis olasi hadisedir. cunki beyin kanamasi genelde damar balonlasmasinin kanama olmadigi surece farkedilmemesinden dolayi kanama sonrasi belli ediyor kendini. herhangi bir balonlasma yoksa direk carpma sonucu olacak birsey degil pek. balonlasma varsa sporda asiri yuklenmeyle gerceklesmesi mumkun.

zor bir ameliyat. basarili gecmesi, en kisa zamanda iyilesmesi dilegiyle. gecmis olsun. onemli bir sanatci..
  • kişiliği beğenilmese bile insanda burukluk bırakan haber.

insan lan sonuçta!

ne hırsız ne katil, belki biraz yalaka?

ilgimi çeken ayrıntı ise adamın ölümü bile zengin! spor sonrası saunaya girmek, bu aralar benzeri olmayan bir ölüm şekli! bu aralar 14 yaşında ekmek almaya giderken ölüyor insanlar!
  • twitter'ın kapatılmasıyla aynı döneme denk gelmesinden dolayı yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum lafını anımsatan talihsiz olay.
  • (bkz: hassiktir)

kendisini çok sevmem etmem, ama bunca yıldır kim beşyüz milyar ister den tut, kim milyoner olmak ister izleyeni olarak beni üzmüştür. kendisine geçmiş olsun diyorum, umarım yakın zamanda iyileşir.
  • üzücü bir hadise. allah acil şifalar versin.
    hocam daha yarışmaya çağıracaksın beni, aman ha, sakın. hep gülen yüzünden mahrum bırakma bu halkı...
  • bir an evvel kendine gelip, iyileşmesini dilediğim hazin olay. şu ülkede aklı başında, birikimli, donanımlı, genel kültürü sağlam adam sayısı az zaten, bari kenan ışık'a bir şey olmasın. allah acil şifalar versin kendisine.
  • beni uzen hadise.
    cok sevdigim bir adamdir kendisi. kulturlu, olgun, bilgili, efendi, tok sesli, yetenekli bir adamdir. umarim iyilesir bir an once kendisi ve dilerim hayati onem tasiyan bir durumu yoktur. yogun bakimda oldugu soyleniyor, insallah cabucak iyiye gider durumu.
  • bugün yaşadığım yerle ilgili abuk subuk bişey fark edip, 'dur ben bunu soru olarak kenan ışık'a göndereyim' dediğimde annemden öğrendiğim hadisedir.

bi garip hissettiğim, üzüldüğüm olaydır aynı zamanda.

kendisi biçoğumuzun çocukluğu diyebiliriz. son zamanlarda 'nerden esti yarışmaya katılmak?' sorusuna devamlı 'eee...çocukluğumdan beri hayalimdi bu benim.' cevabını alıyodu adamcağız. hoşuna gittiğini de söylediydi hatta geçenlerde. biz büyüdük, o hep orda durdu. iyi de yani, devam etse durmaya diyorum şahsen.
  • umarım durumun iyiye gider şirin baba.
hesabın var mı? giriş yap