• allahım keşke bir yolu olsa da seninle konusabilsem, sana soru sorabilsem. tek soracağım soru "irfan, orkun,halil,kerem gibi oyuncular varken bu kenan karaman neden 11 oynuyor" olacak. ulan kaldı ki bu adam 2. bundesligada oynuyor ve bu sezon 7 gol atmış. aynı ligde serdar dursun 27 gol atmış gol kralı olmuş ama kadroya bile alınmamış. lan aklım almıyor ya aklımı kaybedeceğim kim bu kenan karaman ya
  • kariyeri boyunca 26 gol atabilmiş 27 yaşındaki forvet (aynı istatistiğe sahip stoperler var mk). bu adamın menajeri kimse adına kitaplar yazılsın, gitsin tedx konuşmalarında gençlere başarının sırrını anlatsın, hatta abartmıyorum ülkenin başına geçse seneye kalmaz ab'ye sokar bizi. 40 milyon erkeğin yaşadığı bir ülkede kenan karaman'ı futbolcu diye milli takım ve beşiktaşa kaktırmak küçümsenecek bir başarı değil.
  • aykut bigman için biçilmiş kaftan. yeteneksizlik check
    yıldız olmama check
    defansta iyi olma check
    koşma check
    gol ve asist yapamama check
  • 40 yaşındayım çok kötü futbolcu gördüm ama bunun kadar ne yaptığını bilmeyen, yavaş , inançsız, güven vermeyen , zerre yetenek kırıntısı dahi olmayan topçu görmedim. bu adamın ilişkileri araştırılmalı çünkü bu kariyer akla mantığa aykırı. adam futbolcu falan değil , ya bırak futbolu bence hiçbir spor dalında başarılı olamayacak kadar yavaş ve yeteneksiz bir görüntüsü var. vallahi yazık beşiktaşlılarada bu çocuğada belkide çok iyi bi insandır ama , üzgünüm çocuk senden olmaz.
  • menajeri ve şenol güneş arasındaki kirli ilişkiler gün yüzüne çıkarılmalı. yoksa bu vasat arkadaşın milli takımda her maç banko oynamasının mantıklı bir açıklaması yok.
  • bu adam gerçekte ne iş yapıyor acaba ya çok merak ediyorum sağolsun her maçımıza gelip oynuyor.
  • sanırım rakibi "lan bu nasıl futbolcu oldu acaba?" diye düşündürerek kafalarını karıştırmak gibi bir taktik icabı oyuna alınıyor.
  • turkiye'den bi takıma yağlı bi sözleşme ile kapak attirana kadar böyle oynatilacaktir. zamanında tunay torunlar falan böyle kitlendi bizim takımlara.

muadilleri;
    -erol erdal alkan
    -tarkan serbest
    -kerim frei
    -sercan saraer
    -yunus mallı
    -tunay torun
  • oynamadığı sporting maçında bile eleştirilen muhteşem forvet.
  • kenan karaman'da sanırım kartal imam hatip mezunu.. yoksa böyle bir turnuvada milli takımda oynamasının başka izahı olamaz.
hesabın var mı? giriş yap