şükela:  tümü | bugün
  • "motorsiklet" dediği nereden baksan 80.000 liralık bir canavar. sanki mobiletle gelmiş gibi haber yapılmış..
    ayrıca "motorsiklet park sorunu yaşamaz. istediği yere park eder." derken yanlış anlaşılmalara mahal verebilir.
    "kurallar dahilinde" diye eklemesi gerekirdi.

edit: olm benim dimağım bu kadarına müsaade ediyor bir motorsiklet için. n'apayım? 190.000 lira liste fiyatlı motorsiklet mi olur?!
  • dünyanın en normal olayı.
    kenan sofuoğlu'nu sevmezsin bunu anlarım, hatta hak da veririm. adamın vekillik öncesi kazandıklarıyla lüks yaşamasında sana batan ne bunu anlamam işte.

e ne güzel adam oraya zengin olmak için gelmemiş, ne güzel zaten zengin gelmiş ve büyük ihtimalle milletvekilliğini zenginlik kapısı olarak da görmüyor bu sebepten. bu durumda sana batan nedir kardeşim? geçen arabayla gelişi haber oldu, bugün motosikletle, yarın ne olacak?

keşke tüm milletvekilleri zengin olsa da hiçbirisi devletin malına göz dikmese.
  • gold wing
    80 bin liralık değildir.
  • bu adamın meclise gelirken kullandığı araçlar neden bu kadar çok gündemimiz oluyor anlamıyorum.
  • olum kafayı mı yediniz la bırakın şu herifi neyle geliyorsa gelsin sanki diğer vekiller eşek sırtında geliyor
  • bazılarını yine germiş olan durumdur, size ne amk bi bitmediniz... yıllarca türkiye'yi temsil etmiş, adını dünya genelinde belki aklınızın almayacağı yerlerde dahi duyurmuş birisi olarak zevkine göre ister motorsikletle gelir, ister lamboyla gelir, isterse de canavarla gelir. siz hâlâ kendi küçük dünyanızda akp'li mi, chp'li mi, kürt mü, suriyeli mi diye ayrıştırmaya devam edin...
  • 180binlik motosikletle halk çocuğu olmak *
    ayrıyetten "motosiklet istediği yere parkeder" diye bir şey yok efendim.istediğin yere park edemezsin ,etmemelisin.
  • adamın alın teri her ne kadar akp karşıtı olsamda istediğiyle gelsin size ne aq.
  • inşallah motorsiklet ve bisikletçilere trafikte saygı konusunda kurallar çıkarılmasında ön ayak olur
  • bi önerge versede şu bariyerler motorcu dostu bariyerler ile değiştirilse, kenan reis işe yarasa falan.