şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  yazıklar olsun nankörler ! bu ülkeyi yaklaşık 20 yıldır yöneten recep tayyip erdoğan sayesinde herbiriniz milyoneresiniz, lüx hayatınız, milyonlarca takipciniz var.

  --- spoiler ---

  ulan herkes senin gibi sadece, kendi cebini mi düşünüyor. şu açıklamadaki ikiyüzlülüğe bakın; durumunuz iyi işte yeavv sesinizi çıkartmayın, boşverin halkı malkı, demek istiyor herhalde. iş bulamadığı için, atanamadığı için, çocuğuna pantolon almadığı için, kış günü çocuğunu ıstamadığı için saç kurutma makinasını açıp çoçuğunun eline verip intihar edenler hiç mi aklına gelmiyor...

  (bkz: karakter yetmezliği)

  edit: sabahın bu saatinde küfür edenlere peşin cevabım: sizin paranızla size yol yapana minnet duymanıza gerek yok gençler.
 • 2. 3. klasmanlarda motor sürerken ''özel yetenekleri'' sayesinde millet vekili olmuş bir şahsın beyanı. şimdi de üzerine düşen görevi yapıyor işte. şlap, şlöp.

  uyarılar üzerine edit: 2-3 de değil 4. klasmanmış amk.
 • size soracaklar bir gün, ak parti neden bitti diye? bunu örnek verirsiniz. bu kibir, bu herşeyin tek bir kişinin kerametinden kaynaklandığı algısı, tüm hizmetleri tek bir kişinin himmetine yamama ve doğal olarak, o kişinin tüm eylemlerinin denge ve denetlemeden çıkartılması.

  merkez bankanızın rezervlerinin nasıl harcanacağından cam filmine kadar herşeye tek kişi karar veriyor, "herşey çok güzel olacak" yazan ünlüler de nankör oluyor.

  motorcu çomar.
 • yani şu anlam çıkıyor.

  bu ülkede hiçbir sanatçı imamoğlu'nu desteklememelidir. destekleyen en hafif tabiriyle nankör olmaktadır. sorarlarsa fikir özgürlüğü ve demokrasi dersiniz. bi türlü öğrenemediniz herkesin sizin gibi düşünmek zorunda olmadığını. bir de halkı temsil ediyorsunuz.
 • milletvekili lüx mü yazmış yoksa bana mı öyle geldi.

  bu nasıl bir vekil dedirten paylaşım.
 • imlâ kurallarının anasını sikmiş, bir ak malak kudurmasını içeren başlık.
 • kardes
  silerler
  sikinti yapma
 • "argadaşlar recep tayyip erdoğan sayesinde rüyamda bile göremeyeceğim lüks hayatlarımız var, villamız var, villamızda hizmetçimiz var, villamızın havuzu bile var, içine ayaklarımızı sallandırabiliyoruz, devlet hastanesine gitmiyoruz ama istediğimiz an nevyorga bile gidebiliyoruz. ekonomik krizden bize ne argadaşlar, şimdi herkes fakir ama recep tayyip erdoğan olmasa ben de herkesle beraber fakirdim. beni sahilden denize fırlatılan deniz yıldızı gibi kurtardı. soğanın kilosunun, gss prim borcunun, ekonominin bizimle ne alakası var yahu boşverin, biz zenginiz, bakın benim gibi bir adam bile zengin oldu inanabiliyor musunuz. nankör olmayın :(( zenginiz :("

  adam yılmaz erdoğan'ı, cem yılmaz'ı kendisi gibi sonradan yapılma aç zengin sanıyor. bir parça vizyon için, kendini rezil etmemek için bile şu 3 kuşak kuralı lazım gerçekten ahahsdhf bu ne.
 • partiye maddi destekleri oldu diye, az biraz da popülaritesi var diye kolundan tuttuğunu milletvekili yaparsan olacağı budur.

  siyaset dediğin şey bizim memlekette parası çok olanın atılabildiği bir alan ama özünde donanımlı insanların işi.

  yani şimdi bakıyorsun mecliste fuat köprülü, osman bölükbaşı gibi adamların olduğu dönemden kenan sofuoğlu'na gelinen nokta ne halde olduğumuzun göstergesi.

  kendilerine destek vermiyor diye ''ekmeğinizi bile biz veriyoruz, vallaha sataram köyü haa!'' diye sanki marabalarını tehdit eden bir maho ağa var karşımızda.

  üsluba mı yoksa bu tavra mı laf edeyim, neresinden tutayım en önce?

  bir de böyle durumlarda ''ama kenan sofuoğlu aldığı milletvekili maaşını bilmem kime bağışlıyor'' diye çıkıp savunma mekanizması geliştiren ak koyunlar da oluyor. oğlum, milletvekilliği hayır hasenat kurumu değil lan.

  bu memlekette eski yunan demokrasisi gibi elitler haricinde kimseye siyaset yaptırmayacaksın abi başka türlü olacak gibi değil. akademya haricinde tbmm çatısına kimseyi sokmayacaksın yallah mahalle teşkilatlarına çay ve kenevir torba dağıtmaya.

  hele ki sporcuları, sözde popüler tipleri asla sokmayacaksın siyasete.

  bu arada siyasetçi filan değilim demiş. biliyoruz merak etme.
 • demek erdogan kendisine milyonlar kazandirdigi icin boyle tavirlar icinde. e onu biliyoruz. kazanamiyor olsaydi ne yapacakti? asil soru bu. akli, fikri, dini, imani para olan birisinden baska bir aciklama beklemiyoruz zaten.