şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adamdır be. adamın has kralıdır. allaya pullaya bitiremediğiniz medyacı şahsın kamera arkasında asıl işi yapan adam, adeta bir conan!

  ukte notu: 6 yıl önce @meth'in bir ukte vermiş olması da ayrı bir manidar.
 • twitterın önerdiği gazeteci. takip edince gölgede kalan ama işi yapan esas adam olduğunu anladığım nam-ı diğer esaskenan. yazarı olduğu doğan kitap'a bakınca karşımıza böyle bir özgeçmiş çıkıyor: (hemşehrim çıktı iyi mi)

  "kenan taş, 1985 yılında izmit’te doğdu. ilk ve orta öğrenimini izmit’te tamamladı. mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi tarih bölümü’nü bitirdi. üçüncü sınıfta mehmet ali birand’ın yanında 32. gün programında asistan olarak mesleğe adım attı. bir yıllık 32. gün macerasından sonra cnn türk’te “cüneyt özdemir ile 5n1k” programında çalışmaya başladı. cnn türk’te yayınlanan “5n1k” programının yapımcılığını yapıyor. yaptığı haberlerle birçok ödüle layık görüldü. televizyonculuğun yanı sıra aynı zamanda “dipnot tv” internet sitesi için röportajlar yapıyor."

  ne ödülü almış diye baktım ve anladım ki ben bu adamı tanımakta geç kalmışım, çağdaş gazeteciler derneği ve tgc türkiye gazetecilik başarı ödülleri'nden ödülle dönmüş. suriye'ye gazze'ye gidip cepheden ateş altında haber yapmış. kameramansız tripodla sıcak sahaya inmiş. helal olsun.

  youtube videoları da tam trollük. yani öyle sorular soruyor ki tüm ciddiyetiyle, alınan cevap manşeti vuruyor.
  anladım ki işini iyi yapmaya çalışan bir adam. inşallah bozmaz çizgisini. okuyorsa selam olsun...