şükela:  tümü | bugün
 • gerçek adı kenan demirbaş olan, ''çamurlu çiğköfte'' konusunda aşmış yaratıcı kişilik, müteşebbis..
 • camurlu cigköftenin hikayesini anlattdigi sitesinde, onu anlamaniz icin sunu da anlatmam gerek, bunun icin sunu da anlatmaliyim, sundan da bahsetmesem olmaz diye diye uzun bir hayat hikayesini döktürmüs sahis. resmen laf lafi acmis. adamin yapmadigi is de kalmamis bu arada.
 • bir de kirvem ocakbasinin bir kenan ustasi vardir ki elinden cikana doyulmaz.
 • ingilizce kartvizitinde adını "chef j.f.kenndy from turkey" şeklinde belirtmiş fantastik bir şahıstır kendisi. ayrıca çamurlu çiğköfteyi türkiye'nin her yerine yurtiçi kargo ve aras kargo vasıtasıyla, yurt dışına da turk hava yolları ile göndermekteymiş. ben sitesinin yalancısıyım.
  http://www.camurlu.com/
 • (bkz: kenan turgut)
 • çiğköftesinin tadını bilmem, yemedim, yiyemedim, yedirmediler. ama bir daha dükkanına uğrayıp çiğköfte isteme gafletinde bulunmayacağım mekandır efendim. niye? çünkü müşteri odaklı değiller. çünkü müşteriyi memnun etmek değil, sadece mallarını satmak istiyorlar.

  ben dürüm yemem efendim. rejim yapıyorum ve kesinlikle hamur mamulü yemiyorum. ne istedim sizden? bir porsiyon çiğ köfte. ne yaptınız? yanında 2-3 kişilik yazan ve fiyatı 9 ytl. olan küçük menüden almam gerektiğini söylediniz. daha küçüğü yok mu diye sorduğumda da "daha küçüğü 3 ytl.'lik dürüm" dediniz. porsiyon olarak alma çabalarımın hepsini boşa çıkardınız. bre hiç mi kafanız çalışmıyor. ben dürüm istemiyorum kardeşim. lök gibi lavaşı yedirmeyin bana. say bi kaç tane çiğköfte koyuyorsun dürüme? atıyorum 6 tane mi? o 6 çiğköfteyi tabağa koy ver. benim dürümümü dürme, bu kadar kolay. hatta lavaşını da istemiyorum, yemeyeceğim. dürüm getirsen de ben dürümü açıp içindeki çiğköfteleri yiyeceğim, lavaş da çöpe gidecek. hem sen lavaştan tasarruf et, hem beni memnun et. nah size bir daha gelirsem. denemek için ilk kez geldim, bu yüzden geri yolladınız beni. bir daha da gelen ne olsun.
 • siparis etmeden et gelir masaya. kenan usta sizin icin hazirlamistir. gecenin sonunda 10 kisilik masaya toplam 700 kusur liralik hesap gelir. en fazla 10 porsiyon et gelmis olmasina ragmen "400 liralik et yemissiniz" der hesap. keyfiniz kacar.
 • beyoğlu, kivrem ve zübeyir gibi ocakbaşıların komşusu olan kebapçı.
  mekana adını veren kenan usta, niğdeli'dir. yıllarca musa ocakbaşı'nda çalışmış ve sonrasında kendi yerini açmıştır.
  müdavimleri olan bu mekan, külbastısıyla ünlenmiştir.
  ancak bu kadar lezzetli külbastı yapan kenan usta "kıyma yemediğim zaman yediğimi anlamam, doymam" diyerek gereken mesajı vermiştir.
 • geçenlerde gidip 5 kişi gayet normal ölçülerde yemek yiyip, bir büyük rakı, bir küçük şarap içip üstüne 620 tl gibi fazla uçuk bir rakam ödediğimiz yer... ne etler inanılmazdı, ne de servis... gayet vasat bir ocakbaşı ve fazlaca uçmuş durumda...önünden bile geçilmemesi gerek. 360'ta yemek yesek yine aynı rakamları öderdik, en azından trendy mekandayız der etrafı keser, piyasa yapardık