şükela:  tümü | bugün
  • 3/9/1981 doğumlu, yunanistan liginde ofi girit takımında oynayan türk asıllı fransız oyuncu.
  • denenmek uzere goztepe'mizin kampina katiliyormus. transfermarkt'da sag bek oynuyor gibi gorunuyor ama su videoda nereye koyarsaniz oynarim sekli bir goruntu cizmis bence.
  • girit'in hanya şehri temsilcisi platanias hanya'da futbol yaşantısını sürdüren türk futbolcu. 2002'den beri yunan ligi'nde ekmek yemektedir, bir çok da takım dolaşmıştır.
  • kaliteliyi geçtim, idare edecek yerli yokluğunda 12 yıl boyunca türkiye'ye gelmeyi nasıl başaramamış çok merak ediyorum. yeni yabancı sınırlamasından sonra 122 yıl daha oynasa gelemez buralara. yunan liginde tutunan türk olarak basının dikkatini çekmemiş olmasını da ilginç buluyorum. 5+0+3 gibi sikik bir kural varken ya beşiktaş'a ya trabzonspor'a kendini rahatlıkla atardı bence. atmışı var, hemen örnek vereyim.

(bkz: fatih atik)

düşün öyle bir yabancı kuralı ki, football manager'da olmayacak şeyler gerçekte oluyordu. fransa ikinci ligindeki vasat adama milyonlar bağlanıyordu. neyse ki o devir de kapandı.