şükela:  tümü | bugün
  • moderasyonun dikkate alması gereken başlık.

benim de aklıma takıldı entrylerini okurken. umarım yapmamıştır öyle birşey.

zorunlu edit : #73977059 nolu entry'nin sahibi arkadaş, mesajima geri döndü ve iyi olduğunu belirtti. giden mesajlardan bunalmış, editi kaldirmami istedi. isteği dogrultusunda edit 1 kaldirilmistir. teşekkür ediyorum herkese.
  • son yazdıkları bir nevi yardım çığlığı aslında.

umarım birileri fark etmiştir.

üzüldüm okuyunca gerçekten.
  • sözlükten uzaklaşmış da olabilir uzun süredir entry girmemiş de. hemen telaş etmemek lazım. inşallah tesadüftür.
  • (bkz: #13767)
  • dehşet verici ve üzücü bir durumdur.
  • gündemde kalmasının ne işe yarayacağını anlayamadığım yazar. umarım etmemiştir ama eğer intihar ettiyse ne yararımız olabilir? etmediyse de etmekten vazgeçmiş kafasını dinliyordur. her iki olasılıkta da rahat bırakın adamı/kadını yahu.
  • ‘ekşi itiraf’ başlığı altında sondan bir önceki entry’si beni de üzmüş olan yazar. umarım hayattadır.

bir de şu: (#71986317)

edit :ekleme.
  • başına bir şey gelmemiş olmasını dilediğim yazar. bir de bundan yıllar önce, henüz çaylakken şöyle bir girdiye rast gelmiştim, baktığımda yazarın tek girdisinin bu olduğunu görmüştüm. bilen, eden varsa yeşillendirirse sevinirim.
  • yıllar önce sözlükte bir yazar başlık açıp intihar edeceğini söylemişti.
    o gece dilimin , zihnimin bildiği tüm kelimelerle, normalde hiç yapmayacağım şekilde aynı başlığa ard arda iki kez entry girmiştim uzun uzun.

o sırada mideme vurdu stres , ilaç içtim. saatler geçti. bir ilaç daha içtim.
    ertesi gün oğlumu okula götüreceğim ama uyumak ne mümkün.
    sabah 6-7 ‘ye kadar bilgisayar başında bekledim .
    uyumadan sabah oldu , oğlumu okula bırakıp geldim ki yazarın troll olduğu ortaya çıkmış ve leyla olmuştu bile.
    o vakit troll yazar ayrı başlık açmıştı vs ..
    şimdiki durumda yazar, kısacık, sessiz sedasız entry girmiş .
    umarım uygulanmamış, yazıda kalmış bir karardır.
    görse idim yine beklerdim sabaha kadar, konuşmaya çalışırdım .
    “ben kimseyi üzmedim , üzmek istemedim “ diye yazan bir insan , hayata kırılmış.
    keşke elinden biraz olsun tutabilse idik.
    umarım iyi haberlerini duyarız.
  • gündeme girmesi gereken olay.