şükela:  tümü | bugün soru sor
  • entryi okuduktan sonra,"ooo!kafa adammış bunu yazan!" şeklinde düşünen yazar çeşididir.
  • bir basligi gorur gormez aklina bisey geldigi icin baslik tiklanir, daha once yazilanlar okunur. "ulaan yazmislar, nerden de aklina gelmis" denir. sonra nike bakilir, gulunur.. "yine mi sen bee" denir...
  • entry okunur,çok beğenilir, lan herif resmen duygularıma tercuman olmuş denir,$ukela butonu aranır,ama öyle bir buton aslaolmayacaktır...
  • yillar sonra gelen maillerde okudugu entrye gulen; sonra ulan ben su basligi okuyayim bakalim kim yazmis bu entryi demis gercegi gorunce "ulan yaslaniyorum artik" diyerek kendini alkole veren yazardir..*
  • kendini kaybetmiştir.
  • yazdığı entry'nin üstünden 10 sene geçmişse fark etmemekte haklıdır.hepsini de hatırlayacak değil ya.mesela ben 7 sene sonra 3 sene önce yazdıgım entryleri hatırlamama hakkını kendimde buluyorum.
  • bilmem kaç bin tane entry sahibi yazar için sıradan bir durumdur. her yazdığımı nerden hatırlıyayım? manyak mıyım ben? ha bazen entrynin sonuna doğru bir aydınlanma da olmuyor değil hani, kastedilen oysa anlayabilirim.
  • okuduğu entry için ”helal olsun lan ne güzel yazmış adam” dediyse eğer narsist olmak için kendince haklı sebepleri olan insandır.
  • yaşadığı şeye bir nevi deja vu denebilir.