şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu kisiler hayvan gibi ego sahibi insanlardir. ikide bir de ben butonuna tiklayip kendileriyle ilgili bir gelisme olmus mu diye bakarlar. yeni birsey yoksa facebook'u acip kendi koyduklari resimlere tekrar bakarlar. manyaktir bu insanlar, ama iyi insandirlar ayni zamanda, sevip sevisiniz.

ha bir de benim bu. cok guzel olmasalar da en begenilenlerimi acip okuyup tekrar guluyorum. baskasinin entrysinden aldigim hazdan daha cok kendi entrymden aliyorum. acaiplik bende heralde. insan kendisini bu kadar mi sever yahu, aynayada gordugum insani opesim geliyor.

entry'yi egolu kisi ve kisiler ile ilgili bir femiligay klibiyle sonlandirirken, esenlikler diliyorum. http://www.youtube.com/watch?v=2rqwpwty9vu
  • (bkz: yekta kopan) :))
  • kendi eliyle de haz alan insandir, zaman zaman. yani ben, sen, o, biz, siz, onlar.
  • unutmuş da olabilir ne yazdığını, yazının ortasına geldiğinde ya da kahkahanın ortasında "anaa ben yazmış olmiim lan bunu" diyebilir. zira aynı espri anlayışına sahip olacağı için kendisiyle yine komik gelecektir. bunu çektiğimiz videolarda yaşayan bir arkadaşım da mevcut, o eski videoları izlerken kendi yaptığı espriye gülüyor katıla katıla, sanırım kendisiyle aynı espri anlayışına sahip
  • şu (bkz: #42905082) entry'mi kimse siklemedi ama ben bi süre gülmüştüm. ve çoğunlukla benim bu kişi.

edit: şu (bkz: #45349099) da var bak. ehehe.

ilave: (bkz: #45763829)
  • ağır şizofrendir. oğlum o entry’yi sen yazmadın mı zaten? yazmadan önce düşündün, güldün ettin tamam bir yere kadar. bir daha okuyup okuyup niye kopuyorsun, manyak mısın?