• bunlardan biri de benim. hiç unutmam bir kere gülmekten yere düşmüştüm, çok ciddiyim. bazı esprilerim aklıma geldikçe gülüyorum. kaliteli mizahtan anlıyorum.
  • esprilerini başkalarını eğlendirmek için değil, eğlenmek için yapan kimsedir.
  • hazır espri değil de anlık espri yapan insandır. espriyi o an üretip yapmıştır, o da ilk kez duyuyordur.
  • olusan ironiden once kendisinin zevk almasi gerektigini bilen mantikli insan modelidir.. millet gulsun diye yalakaligina yapacagina o anda kendine gercekten komik gelen biseyi soyledigi icin gulmesi de normaldir.. yabii burda gulmekten kasit illa ki ami gotu parcalarcasina yerlerde yuvarlanmak degildir.. bu bazen bi tebessum veya mimik de olabilir.. ha esprilerini belli bi insana yonelik yapiyosan gulmene gerek yoktur tabi.. gider onun kulaginin dibinde bagirirsin..
  • gülmeyince daha cool olduğunu düşünen insan iticiliği denen bir şey de var

kendim eğlenip gülmeyeceğim bir şeyi söylemem
    zaten ben de gülmüyorsam komik değildir
  • kendinizin bile gülmeyeceği espriyi niye yapıyorsunuz?
  • ilacı önce kendinde deniyordur.

tanım: eğlenceli insan.
  • espiri yani gülmek için söylüyorsun buna gülmenden daha doğal ne var, itici diyenler espiri yaptıktan sonra uzaklara bakış mı atıyor ne yapıyor acaba
  • gülmeyeceğim espriyi yapmam
  • kisi eger ortamdaki diger insanlar ile beraber guluyorsa normal bir davranistir. lakin herzaman olmasda bazen ortamda kendin pisir kendin ye tarzinda kendiniz gulmek icinde laflar edebilirsiniz. ne varki bunda. kime ne.
hesabın var mı? giriş yap