• kendi işin olsa bile o alarmı kurmazsan, o kurulu işi de kaybedersin. sonra başkalarının işi için alarm kurmaya devam edersin.
  • noluyo lan seneler sonra editi : haset ipneee, hala duruyor tükkan. sen tırmalamaya devam. sülfat seni

40 yaşımda kendi işimi kurdum. hakikaten o gün bugündür alarmsız uyanıp işime gidiyorum güle oynaya.

bunu da psikologlar açıklasın.

edit: olm mesajlar coştu be.

toplu cevap; ufak bir işletme açtım güzel bir yerde. takılıyoruz kafamıza göre. daha da detay vermeyelim.

hacı'ya cevap editi : otomotiv üzerine.

diğer bir cevap ; istanbul.

editto : lan ne haset ipneler var be. özelden "inşallah batarsın" demiş malın biri sadece? sebep? o, öyle istiyor çünkü. hassireleaaa
  • kendi işini kurarsan, mutlaka sabah alarm kurmalısın... 2013 yılında danışmanlık şirketi kurdum ve yaklaşık 10 kişi istihdam ettim. bu yıl başında ülkeden ayrılmak üzere şirketimi devrettim. herneyse aktif çalıştığım süre içerisinde hergün sabah 08.30da işyerinde olurdum. bazan çalışanlardan önce ofiste ben olurdum. boşuna dememiş atalar erken kalkan çok yol alır diye...
  • kendi işinde başarılı olanlar, ölene kadar alarm kuranlardır, diyerek çıtayı yükseltiyorum.
  • kendi işini kuran kişi her an stres altında bulunmak zorundadır ve sabah erken kalkıp akşam geç dönmek zorundadır, işini kimseye emanet edemez, hafta sonu da kafasını yer işler ne olacak diye. biliyorum çünkü kendi işimi kurmaya çalıştım ben... şimdi bir firmada yazılımcıyım ve mutluyum, 8-5 gider gelirim iş batmış mı çıkmış mı s*kimde olmaz.
  • bakkal yada tekel bayi açmak nedir arkadaş bu devirde.7/24 çalışmak için kendi işin mi kurulur,boşversene,çektiğin eziyete değmez,he başka bir iş ile meşgul ol canımı ye,bakkal market tekel nedir ?yakında otomatlar çıkar hem sigaranı alırsın hem içkini,
  • alarm kurmadan kendi işini kuramazsın aslan kıps
  • çünkü kendi işini kurarsan 24 saat 1 hafta 1 yıl uyanık ve tetikte olman gerekir, ancak ağrı kesici, sakinleştirici ve alkol ile uykuya dalabilirsin
  • --- spoiler ---

kendi işini kurmazsan ölene kadar alarm kurarsın
    --- spoiler ---

yani diyor ki ben istersem bugun dükkanı kapatırım hayatıma devam ederim.

hayat insana imkan ve şans veriyor kimisi kullana biliyor kimisi kullanana yardımcı oluyor.
  • kendi işinde kendinin, başkasının işinde başkasının kölesi olursun. alarm kurmak ya da kurmamak seni kölelikten hiçbir zaman kurtaramaz.
hesabın var mı? giriş yap