• kariyer yönetiminin geleceği son nokta. ceo da olsan en son bunu yapacan.
  • genelde bakkal ve çakkalların iş hanesinde yazan boktan laf öbeği.
    profil fotoğrafı olarak da kapalı alanda güneş gözlüğü takılı bir poz koyar bu tipler.
  • kız kardeşimin sevgilisi böyle bir hıyar. şans eseri gördüm feysbukunu zaten. kardeşim iş manyağı; mezun olur olmaz iş buldu, oradan ayrılıp daha iyisini buldu sonra. kardeşim de salak ama, o yüzden pek de bir şey diyemiyorum. yine uzun bir ilişkisi var, normal bir insana benziyor diye seviniyorum da. ama bu ne saçma bir şey, kendi işinin patronu bilmemne. çalışmıyorsan işsiz yaz, babanın yanında duruyorsan hiçbir şey yazma, esnafsan esnafım yaz. iş bulamamış insan özgüvensizliği gibi geliyor bana. olayı tam kavramış değilim de, öyle olması olası. yani espri mi bu allasen. hıyarağasına ya. bir yüz yüze gelelim diye bekliyorum açıkçası, nasıl bir hıyarı dahil ediyoruz bakalım aileye. gerçi bir erkek olarak, böyle düz adamların daha candan olduğu kanısına varmak üzereyim. karısını üzmez yani, ben kendim, kadın biraz gereksiz şımarsa gerçeğe dönene kadar sarsıyorum ya da terk edecek kadar taşaklı olmadığım zamanlarda terk edilene kadar bir sürü şey oluyor. böyle adamlar kadın nazı çekmeyi seviyorlar da sanki. şimdi, nereden biliyorsun olm, diyeceksiniz. bilmiyorum lan. yeminle bir boktan haberim yok. iki gözlem yapıp dört kanıya varıyorum her zamanı bol insan gibi. öeyle çünkü.

edit: baba parasıyla ev alan, babasının dükkanlarıyla bilmemne övünen, kaynana parasıyla o evi döşeyen, ılık zekalı ama her bokolog, saygısız, düşüncesiz, kaba saba ve kız kardeşimi de kendi gibi sinsi ve paragöz birine dönüştüren hıyartonun teki çıktı. evet sevmiyorum.
  • hayat ünüversitesi'nden mezun şeklinde devam eden durum.
  • hayat üniversitesi'nden mezun olmanın bir sonraki adımıdır.
  • arizona kertenkelesi belgesellerine konu olacak kapasiteye sahiptirler.
hesabın var mı? giriş yap