şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nickimin gerçek hikayesini kısaca anlatayım:

  halı saha maçı yapılmaktadır ve maçın son dakikalarıdır. kalesini koruduğum takım 2 farkla mağluptur. karşı kaleden gelen ve auta doğru giden uzun topu, hem zaman kazancı olsun hem de artislik olsun diye "yaw bi şunu bi göğsüm de yumuşatayım" diyerekten oyuna sokmak istemiştim. top ise beklentilerimden daha fazla sekmiş ve omzuma çarpmıştı. çarpmanın etkisiyle top kaleye doğru yönelmiş ve ben, daha "noluyo...hassk..." diyemeden farkı 3'e çıkarmıştım. ve sonrası ise uzun süren bir kadro dışı kalma durumu.
 • gectigimiz hafta sonu gorsel ve yazili basinda kendine yer bulmu$ gurur kaynagimiz. trabzonspor sevgisi onu sonunda medyatik yapti ve bir cok televizyon programina konu oldu. $imdilik ''kocaeli deplasmaninda catiya cikan maganda'' olarak taninsa da ilerleyen haftalarda ferhat cokmu$'un yerine sag bek'e sizan $akaci taraftar'' , ''ansizin soyunma odasina girip hadi beyler cikip oynuyoruz diyen romantik serseri'' gibi performanslar gelecektir. bu daha ba$langic.
 • entry giriş saatlerine bakarak; 27 km olan of ile rize arasını tam 18 dakikada aldığına göre tam olarak 90 km/h hızla gittiğini hesapladığım suser.

  (bkz: rize/#28942570)
  (bkz: of/#28942388)

  son durağını merak ile bekliyoruz.
 • bir başka ezik futbol taraftarı.
 • efendim severim kendisini, uzun suredir de ' cik, insan icine cik ' diye uyarmaktaydim kendisini ancak beni tamamen yanlis anlayip o stad senin, bu stad benim geziyordu sosyallesmek adina.

  stad girisinde polisle cebindeki bozuk paralar nedeniyle uc bes kelime konusup, iki tezahurat ve eve donus, bu mu lan sosyallesmek?

  ve fakat zaman sonra anladi yanlis yaptigini, bu cumartesi dunya'nin en guzel sehrinde bir kahvaltiya gitti bir takim kalabaliklarla, korkuyordum evet ortamda bir takim bayan insanlar vardi, oysa kkgak ve bayanlar arasinda ki muhabbet '' saati kac para diyon sen simdi?'' ile kisitliydi. oldu evet korkulan oldu kahvalti sonrasi bir bayan sigarasini yakmasini istedi ve ekledi;

  bayan: kac yasindasin sen?
  kkgak: 23 cm.
 • bilgisayarlarla ilgili bilgi seviyesi tam da aşağıdaki gibi olan yazardır.

  http://img261.imageshack.us/…y.php?image=stillw.jpg
 • troll olmayan yazardır kesinlikle.

  zeka seviyesi "leş gibi hamsi kokuyor" klişesinden öteye gidemeyen ultramoronlarca eleştirilmesi doğru yolda olduğunu gösterir.
  şahsının adında tüm karadenniz halkından bahsedilmesi de ancak gurur verecektir.
  keşke ben de bir mecrada tüm karadeniz halkının sembolü olarak görülebilsem.
  bir ultramoron troll tarafından bile olsa insanın hoşuna gider.
 • maalesef değişiklikler göstererek özünden uzaklaşmaya başlamış yazardır.

  sözlüğe gelmezden evvel bile okurdum kaleci'nin yazılarını. ama bunu yaparken aklımdaki etiket "trabzonsporlu bir futbolsever" kalıbına bürünürdü. belli bir tecrübe ve birikime haiz, tam manasıyla saf bir futbol ve trabzonspor sevgisiyle boyanmış ve de doyurucu nitelikteki yazılarıyla güzel bir futbol aşığıydı benim gözümde kaleci. adeta trabzonspor'un gönüllü basın sözcüsü hüviyetine bürünürdü bazı bazı.

  sonraları, bilhassa son birkaç aydır, ne olduysa sağduyusunu, akl-ı selim kokan yorumlarını ve belki de futbol sevgisini kaybetmeye başladı. üslubunun yaşı ufalmaya, çocukla çocuk olmaya ve nihayet "duyguları aklına hakim bir trabzonspor fanatiği"ne dönüşmeye başladı. belki sorulsa, "onlar beni böyle konuşmaya, davranmaya zorladı," diyecek ve kendince haklılığını izhar edecektir; ne var ki, ne kadar haklı olursa olsun, o "futbolsever" etiketini yitirmemeliydi kaleci'miz.

  dediğim gibi, ortada bir hak davası varsa, belki o hakkın aslan payı kendisine aittir; fakat biz o aslan payındaki hırçınlığı değil, az ama öz futbol aşkındaki güzelliği istiyoruz. futbolu, sevdiği takım şampiyon olmasa da delice seven kaleci'yi özlüyoruz, istatistikten başkaca pek de bir işe yaramayan şampiyonluk fikriyatına "saplanmış" olanını değil.

  kendi sahasında şampiyonluğu kaybettiği o meş'um maçta rakip takımı alkışlayarak gönderen taraftarların vücut bulmuş halini özlüyoruz kaleci'nin. yaş olarak olmasa da akıl noktasında ergenlik sınırlarında gezinenlere laf yetiştirme, hak ispat etme mücadelesinde bulunan halini değil.

  balık ızgarayı kötü yapan bir lokantaya kızıp balık yemekten vazgeçilmez değil mi kaleci kardeşim?
 • en efendi a milli takım oyuncularımızdan gökhan gönül'ün kanırta kanırta şampiyon olduk, yılların mutasavvıf ve ses sanatçısı ahmet özhan'ın tv ekranında şike şike şampiyon olduk dediği güzelim memleketimde, bir türlü cezalandırılmayan, en üst düzeyde kollanan şikecilere ve onların şakşakçılarına laf anlatmak için küfrü basmıştır. çok ayıp etmiştir...

  seviyeyi zaten hep bu trabzonspor taraftarları düşürmüştür, he canım he...

  (bkz: özelden küfür etmeyi sizden öğrenecek değiliz)