şükela:  tümü | bugün
  • enfes bir yazar.
  • şu zor çaylaklık zamanlarımda elimden tutmuş, sırtımı patpatlayıp teselli etmiş güzel insan. birine sarılacak kadar canım kalsaydı anam babam yerine gider buna sarılırdım. öyle duygusal öyle güzel bi tatlı ya seni yerim dediğim yazar***
  • çalışkan bir yazar, aynı zamanda badim. badiler hedesinde sürekli yeni şeylerle görüyorum. klavyesine zeval gelmesin, anket doldurmadan güzel güzel konularda yazıyor, karalıyor, bkz veriyor. enerjisi daim olsun. sözlükte muadillerine çok ihtiyaç var.
  • (bkz: sinema ansiklopedisi kitaplığı)
    sinema konusunda engin -diyebileceğim- bilgiye sahip yazar. hayır on yıllar öncesinden filmleri kıçı kırık ipuçlarıyla bulmak ne menem bir şeydir?

takdir ediyor ve badiliyorum.
  • kendisiyle cok muhabbet etmis degilim. az da konusmadik ama. az biraz tanidim iste.
    muhabbeti sariyor bak. arkadas gruplarindaki hiperaktif genc gibi. *
    yeni girilen ortamda ortama uyum saglamanizi saglayan dost canlisi kisilerden biri ayni.
    anladigim kadariyla zevk sahibi bir yazar ayni zamanda.

denedim, memnunum.*
  • mesajiniza yanit vermesini beklersiniz, dayanamayip "nerdesin la" dersiniz, size "msjini grdm de cvp yazmdm kb .s" der.
    yalniz birakin bogulsun essoglusu.*
  • kendisi zorlu çaylak günlerimde hep yanımda olmuş tatlıcık pıtırcık çok güzel bir insandır iyi ki bulmuşumdur klavyesine sağlık diyeceğim geniş ufuklu başarılı bir yazar kardeşimizdir*
  • bu sen,o,siz,onlar olamaz bu tasvire uygun olan biziz yalnızlığı bile paylaşan eğitimli nevi şahsına münhasır bizler bu akşam da sizin için içiyorum cheers!