şükela:  tümü | bugün
  • enfes bir yazar.
  • liseden kalma arkadaslarimdan, yoldaslarimdan. 3,5 seneye yakin zamani beraber gecirdik kendisiyle. spor konusunda asiri beceriksiz biridir. futbol oynasin diye oyuna alirdik, dikilirdi sadece. bi de adam o kadar bahtsizdi ki mac boyunca mutlaka bir kere kafasina top carpardi. badmintona alirdik. top bir kere bile raketle temas etmezdi. raketi sallardi ama top yere duserdi raket de aradan siyrilip gecerdi. voleybola cagirirdik bu sefer vurdugu top fileye carpardi. anlattigi bi anisi vardi cocukken kareteye gittim uc ay sonra okulun avlusunda benden kucuk bi cocuktan dayak yedim derdi. bu adami ezmek istiyosaniz spora davet edin. haricinde iyi cocuktur, cok sevdigim en yakin arkadaslarimdan biridir. bilgisayardan anlar. lisede biz derbiden bahsederken bu eleman rpg oyunu yapip bize oynatirdi, blog acip yazi falan yazardi. ilginc bi arkadas ama entrylerinden anlarsiniz kutuk gibi bombos olmadigini. aksine epey kulturludur bilgi sahibi oldugu konularda. ha bi de bana sakso borcu vardi bu arkadasin. lysye az kalmis, deneme sinavi oluyos surekli ama arada yazililar da var. bu yazililardan tirsiyo, cok stresli o donemler geciriyo bi de depresyonda hafiften. bana msj atti olm yarin mat sinavi olcaz mi diye ben de olmayacas diyorum israrla emin misin, kesin di mi, hoca mi soyledi sana diye cevap veriyo bana okbli. bakti ben yine bunalmisim bu baskisindan, cevap vermiyorum yazdi ki dogru soyluyosan sana sakso cekerim. ben dogru ciktim da sakso olayi yasanmadi hic, hala bekliyom o gunu eric cartmanin kylea tassaklarini yalatacagi gun gibi. saka bi yana beraber az kitap degis tokus etmedik. bunun verdigi bi kitabin ustune yattim, yalvardi durdu da yine vermedim kitabini hehe
  • kimsenin nick altı boş kalmasın demiş şimdilik bu entry hariç 1 destek alabilmiş yazar. popüler olmak için sıradan olmamak gerektiğinin kanıtı. ben ve pek çok kişi gibi sıradan senden, benden bizden farklı olmayan biri.
  • hayattan tek beklentisi nickaltı olan aşırı sevimli çaylak olmayan yazar kişi
  • şu zor çaylaklık zamanlarımda elimden tutmuş, sırtımı patpatlayıp teselli etmiş güzel insan. birine sarılacak kadar canım kalsaydı anam babam yerine gider buna sarılırdım. öyle duygusal öyle güzel bi tatlı ya seni yerim dediğim yazar***
  • çalışkan bir yazar, aynı zamanda badim. badiler hedesinde sürekli yeni şeylerle görüyorum. klavyesine zeval gelmesin, anket doldurmadan güzel güzel konularda yazıyor, karalıyor, bkz veriyor. enerjisi daim olsun. sözlükte muadillerine çok ihtiyaç var.