şükela:  tümü | bugün
  • uzun hali kendi yazdığı entry'i favlayan yazarın asıl amacı şeklinde olacaktı, uzun geldi. zaman zaman denk geldigim yazar tipidir, asıl amacını merak ediyorumdur.
  • önüne gelenin yazar yapıldığı son zamanlarda sayılarında ciddi miktarda artış yaşanmaktadır bu tiplerin.

nerde kaldı o eski nezih ekşi sözlük? bu dürüm gerçekten beni çok üzüyor(şaka lan zigimde değil).
  • kendi favladığı entry’i el emeği göz nuru kategorisinde saklamak isteyen yazardır. bazıları bunu “aha bu benim cv’m” demek adına yapar. ben bu zamana kadar yanlışlıkla 1 entry’mi favladım, sonra da geri almadım. öyle nadide duruyor. gerçi yazdığım şey pek nadide değil ama, anısı var o yeter.*

edit: imla falan
  • düzenli güncelleme girilen entry'lerini aramamak için kendine kolaylık sağlamak isteyen ve ekşi sözlük'ün el emeği göz nuru fasilitesini kullanan yazardır.

daha nickaltı kıllanmamış yeni yetme yazarlar sınırlarını zorlamasın:
    (bkz: anlayamazsınız)
  • beğeni kaygısı taşıyordur. entrylerinde fav olmayan yazarın silik bir yazar olduğu gibi bir şehir efsanesine inanıyordur muhtemelen. bundan kelli de herkes yaldır yaldır favlanırken kendisinin favlanmamasına içerleyip bir seri katil olarak gecenin bir yarısı gelip boğazımızı bile kesebilir bu pislikler.
  • mastürbasyonu ileri safhalara taşımıştır.
  • çeşitli amaçları olabilecek yazar.
    birisi girip profiline sen kimsin diye bakacaksa, en beğenilenlerin dışında kendini en iyi tanımlayan kendi seçtiğin yazılarını da merak edebilir. bu işe de yarar aslında. favori sayısını bir arttırmaya değil yani.
  • adımı da vereydin amk.
  • (bkz: el emeği göz nuru) kasmaya çalışan arkadaştır, kendimden biliyorum.

yazdıklarımı favorileyenlere bakarken bir entry'i ben de favoriye eklemişim. bir kaç gün sonra istatistiklere bakarken el emeği göz nuru bölümünde bir entry olduğunu görüp çok sevindim, konuyu anlayıp kendimin favorisini silince, hayat aynı akışıyla devam etmeye başladı.