şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uzun hali kendi yazdığı entry'i favlayan yazarın asıl amacı şeklinde olacaktı, uzun geldi. zaman zaman denk geldigim yazar tipidir, asıl amacını merak ediyorumdur.
  • kendi favladığı entry’i el emeği göz nuru kategorisinde saklamak isteyen yazardır. bazıları bunu “aha bu benim cv’m” demek adına yapar. ben bu zamana kadar yanlışlıkla 1 entry’mi favladım, sonra da geri almadım. öyle nadide duruyor. gerçi yazdığım şey pek nadide değil ama, anısı var o yeter.*

edit: imla falan
  • mastürbasyonu ileri safhalara taşımıştır.
  • çeşitli amaçları olabilecek yazar.
    birisi girip profiline sen kimsin diye bakacaksa, en beğenilenlerin dışında kendini en iyi tanımlayan kendi seçtiğin yazılarını da merak edebilir. bu işe de yarar aslında. favori sayısını bir arttırmaya değil yani.
  • adımı da vereydin amk.
  • (bkz: el emeği göz nuru) kasmaya çalışan arkadaştır, kendimden biliyorum.

yazdıklarımı favorileyenlere bakarken bir entry'i ben de favoriye eklemişim. bir kaç gün sonra istatistiklere bakarken el emeği göz nuru bölümünde bir entry olduğunu görüp çok sevindim, konuyu anlayıp kendimin favorisini silince, hayat aynı akışıyla devam etmeye başladı.
  • favlamanın bir beğeni göstergesi olmadığını bilmeyen acemi yazar beyanı.

(bkz: alın bunu, alın bunu)

ayrıca burada açılmış başlık var (bkz: kendi entry'sini favori olarak seçen yazar)

aramaya da inanmıyor acemi.
  • bak gerizekalıya kendi yazdığın entry favlanmaz, gönderini beğenemezsin bunların bekçileri vardır, bu işle uğraşacak işsiz güçsüzler. onlar ne yazdığına bile bakmazlar. -de yi birleşik yazmış mı acaba? dilbilgisi kurallarına uymuş mu? tanım yapmış mı? der dururlar. sakın ha sakın kendi ürettiğini beğenme!

ben bu i*nelere inat yazdığımı favlayacağım, rüzgarın gerdiği körpe dalı daha isyankar yapmak adına.

edit: bir gürcü rakıyı görünce, yahu eğer bunun içine su katılarak içilse fabrika öyle üretirdi, demişti. yahu eğer entrymi favlamak ayıp olsa bu butonu kendi entryne koymazdılar. ayıp varsa sözlüğün ayıbı.