şükela:  tümü | bugün
 • eva longoria örneğini de pas geçmeyelim. gerçi o 37 yaşındayken 25'lik bir basketçiyle çıkmıştı, yaş farkı 8 + 4.
 • istisnalar kaideyi bozmamakla beraber 30 yaş altı kadınlarda görülmesi durumunda kadının ruh sağlığıyla ilgili ciddi ipuçları veren durumdur. 27 yaşındaki kadın 18-19 yaşındaki erkekle beraberse (ve bu kendinden küçük erkeklerle beraber olma durumunu alışkanlık haline getirmişse) eğer bu durum kadının kontrol manyağı, kompleksli, insanları parmağında oynatmayı seven, kendisine tapınması için minik köleler arayan bir kadın olduğuna işaret edebilir. her zaman etmeyebilir tabi, ama dediğim gibi istisnalar kaideyi bozmaz. 30 yaş sınırı iyimser bir sınır olmakla beraber yine de esnektir. şöyle ki; 25 yaşındaki kadın-17 yaşındaki erkek beraberliğiyle, 45 yaşındaki kadın-37 yaşındaki erkek ilişkisi aynı değildir. 2.si daha kabul edilebilir bir durumdur.

  olaya liseli ergen genç erkek gözünden bakacak olursak eğer bu genco için durum mükemmel ve ötesidir. çünkü kadının kendisini ne amaçla kullandığını fark edemeyecek kadar kör olmuştur gözü seksten. olgun kadın hayalini gerçekleştiriyor kendi çapında, ha arkadaşları arasında falan havasını atması da cabası.

  "ama aşk diye bir şey var büüüü" diye sızlanmaya gerek yok, kişilik bozukluğu diye bir şey de var cicim.
 • (bkz: pınar altuğ)
  (bkz: yağmur atacan)
  evlendiler artık ama neyse.
 • bu durumu yaşamış bir erkek olarak söyleyebilirim ki; bu ilişkide sevmekten çok sikişmeye önem veriyorsanız, ciddi bir deneyim olur ve iyi tecrübelerle ayrılırsınız! sevgi üzerine kurulduysa ilişki; o iş de olmaz hacı! türkiye'de yaşıyoruz maalesef! tabi ki istisnalar kaideyi bozmuyor..
 • kendimden yedi yaş küçük bir erkekle evlenerek level atladığım durum. ikimiz de gayet memnunuz valla.
 • kendinden 8 yaş küçük kızla çıkmak kadar normal karşılanması gereken durumdur. eylemi gerçekleştiren erkekse normal , kadınsa sapık damgası yiyor değerlerini sevdiğim ülkemde. millet aya ev kurdu sen hala cinsiyetçiliğin dibindesin de get allansen
 • "sen yalnizca kendini bileceksin,once kendine guveneceksin,kendine saygini kaybetmeyeceksin"sozunu prensip edinmis kadin icin normal olabilecek onermedir.