1. kendinden 8 yaş küçük erkekle çıkan kadınlara en ünlü örnek olarak sertab erener verilebilir. sertab 64 doğumlu, demir demirkan 1972 doğumlu ve yanılmıyorsam 15 senedir filan çıkıyorlar.

  hep erkekler mi çıkacak kendinden küçükle ? helal sana sertab !
 2. eski sevgilimin üstüne bonus puanlar toplayarak yaptığı şey aslında. herif benden tam olarak 11 yaş büyüktü; tanıştığımızda 8 yaş büyük sanıyordum.
 3. eva longoria örneğini de pas geçmeyelim. gerçi o 37 yaşındayken 25'lik bir basketçiyle çıkmıştı, yaş farkı 8 + 4.
 4. istisnalar kaideyi bozmamakla beraber 30 yaş altı kadınlarda görülmesi durumunda kadının ruh sağlığıyla ilgili ciddi ipuçları veren durumdur. 27 yaşındaki kadın 18-19 yaşındaki erkekle beraberse (ve bu kendinden küçük erkeklerle beraber olma durumunu alışkanlık haline getirmişse) eğer bu durum kadının kontrol manyağı, kompleksli, insanları parmağında oynatmayı seven, kendisine tapınması için minik köleler arayan bir kadın olduğuna işaret edebilir. her zaman etmeyebilir tabi, ama dediğim gibi istisnalar kaideyi bozmaz. 30 yaş sınırı iyimser bir sınır olmakla beraber yine de esnektir. şöyle ki; 25 yaşındaki kadın-17 yaşındaki erkek beraberliğiyle, 45 yaşındaki kadın-37 yaşındaki erkek ilişkisi aynı değildir. 2.si daha kabul edilebilir bir durumdur.

  olaya liseli ergen genç erkek gözünden bakacak olursak eğer bu genco için durum mükemmel ve ötesidir. çünkü kadının kendisini ne amaçla kullandığını fark edemeyecek kadar kör olmuştur gözü seksten. olgun kadın hayalini gerçekleştiriyor kendi çapında, ha arkadaşları arasında falan havasını atması da cabası.

  "ama aşk diye bir şey var büüüü" diye sızlanmaya gerek yok, kişilik bozukluğu diye bir şey de var cicim.
 5. kendinden 8 yaş küçük kadınla çıkmaktan, evlenmekten farkı yoktur. ha hemcinslerim belli bir yaşa kadar gerizekalı olarak ortalarda dolanıyor evet, o yüzden hanımlarımız kendilerinden büyük yaştaki erkeklerle takılıyor olabilirler. ama bu demek değil ki 5 parmağın beşi de bir.

  valla kusura bakmayın da, şu zamanda 25 yaşındaki kız da ortalarda aguu buguu diye dolanıp, bi yumurta bile kıramamakla övünüp(nasıl bir kafa ise), iki çift laf edilecek kadar kendini yetiştirmemiş olup, hangi kıtada olduğunu bilemeyecek kadar genel kültür fakiri, giysi rengi beğenmekten başka estetik kaygı taşımayan, ota boka küsen zırlayan, seks yapabilirliğini ve doğal olarak bedenini de bu triplerine alet olarak kullanan bir kafada ise, kusura bakmayın da 30+ hatuna denk gelmişsem ve eğer gözüme gönlüme aklıma yatmışsa, vızıldayan kezbanla işim olmaz.

  kezbanın çıtırı hiç çekilmiyor a.k. olgun olan kezban bile olsa kezbanlık etme gereği duymadığı için fark etmiyor.
 6. tamamen doğal bir olaydır. başlığı yaşamak isteyen 38 yaşındaki hatun kişiler mesaj gönderebilirler. yardımcı olmak isterim.
 7. bu durumu yaşamış bir erkek olarak söyleyebilirim ki; bu ilişkide sevmekten çok sikişmeye önem veriyorsanız, ciddi bir deneyim olur ve iyi tecrübelerle ayrılırsınız! sevgi üzerine kurulduysa ilişki; o iş de olmaz hacı! türkiye'de yaşıyoruz maalesef! tabi ki istisnalar kaideyi bozmuyor..
 8. kendimden yedi yaş küçük bir erkekle evlenerek level atladığım durum. ikimiz de gayet memnunuz valla.
 9. kendinden 8 yaş küçük kızla çıkmak kadar normal karşılanması gereken durumdur. eylemi gerçekleştiren erkekse normal , kadınsa sapık damgası yiyor değerlerini sevdiğim ülkemde. millet aya ev kurdu sen hala cinsiyetçiliğin dibindesin de get allansen

kendinden 8 yaş küçük erkekle çıkmak hakkında bilgi verin