şükela:  tümü | bugün
  • ya erkeğin yazdığını belli edememesiyle ya da kızın erkeğin her hareketinden "kesin bana yazıyor." çıkarımını yapmamasıyla oluşan türkiye'de türü az bulunan kızdır.
  • fark etmemiş gibi yapan kızdır aslında; çünkü bütün kızlar bırakın açık açık yazılmayı, ufacık bir ilgi, bir bakışı bile farkeder, kafasında ilgi/bakış sahibi kişi ile ilgili analiz yapar, sonuca varır ve ona göre davranır. eğer fark etmiyormuş gibi davranmak istediyse, çeşitli olumsuz çıkarımlar yapmış ve kişiyi 'bana yazıldığını farketmiyormuş gibi yapacağım erkekler' kategorisine almıştır. bu işler böyle, ne sanmıştınız.
  • ilginç kızdır. sosyal medyalardan eklersin , hikayelerine cevap verip muhabbet açmaya çalışırsın, yüz yüze tanışmak için otobüs durağında denk gelmiş gibi yapıp aynı otobüse binersin .kahve içmeye davet edersin 2 defa ( birisi sosyal medya üzerinden diğeri yüz yüze) bu kadar şeyin üzerine şimşek çakmadıysa ya da çakmış olup da sizi o kategoride görmüyorsa eyvallah diyip yolunuza bakmanız gerekir.
  • yoktur.
    kadinlar ikili iliskilerde erkeklerden cok daha akilli varliklardir. sizin kaşınızın kalkisindan bile ne dusundugunuz ile ilgili derin tahliller yapabilirler.
  • yok o fark etmiştir, etmemiş gibi yapıyordur. sizi beğenmiş olsa karşılık verirdi. ha karşılık vermediği gibi salağa yatıyorsa ya da net bir şekilde tavrını belli etmiyorsa , nolur nolmaz diye bekletiliyorsunuzdur.
  • "benim beğendiğim beni beğenmiyor
    beni beğeneni de ben beğenmiyorum"

veya

"beni isteyeni ben istemiyorum
    benim istediğim de beni istemiyor"

olm hayatın o kadar kolay olduğunu kim söyledi size ?

aldatıldık !
  • benimdir. tam bir flört cahiliyim,herkesi arkadaş olarak görmekten kendimi de arkadaş olarak görmeye başlayabilirim yakında.
  • erkeği de kadını da yoktur bence.sadece görmezden gelme durumu vardır.
  • benim bu.
    yıllarca fark etmiyorum zannettim. meğerse kimse yazılmıyormuş.
  • sallamadığı için öyle düşündüğündür.

yoksa içinden geçer haberin olmaz..