şükela:  tümü | bugün
  • oldukça sık rastlanan bir erkek türü olarak ortada dolanırlar. elbette burda, kız milletinin yazılmasının erkeğin kendisininki gibi ağzından salyaların boca edilerek yapılmadığının erkek tarafından pek anlaşılamaması bu erkek türünün soyunu daha bir arttırmaktadır. ince dokunuşları olur kızların, kendisinin anlam çıkarmasını bekler erkeğin ama yazıldığı da alenen anlaşılsın istemez zira yüksek gururunun incinebileceğini, lan olum bu kız bana asılmıştı verecekti ama ben pas vermedim gibi atıflara muhattap kalabileceğini akıllıca düşünmektedir. buna sebeb yazıldığını belli etmeyen kızdır.
  • gayet açık mesaj veren erkektir. yazma bana demek istiyordur. o yönden bakmak lazım bir de. aksi durumda ise bir aptala yazılıyorsunuz demektir.
  • kızın "yuh artık hala konuşmadı benimle" diyeceği erkektir.
  • kaçan kovalanır gerçeğini iyi bilen ve uygulayan erkektir.
  • kadınların öyle sandığı erkek.

akıllarına gelmez adamın onu iplemediği. ilgi gösterdikleri her erkek gülümsemeli ya onlara. genetik kod, yapacak bir şey yok.
  • genelde filmlerde olur.
  • beğenilmekten, ufak flörtlerden hoşlanan ama sevgilisine bunu itiraf edemeyeceği için "yok öyle birşey, o benim kardeşim gibi, kankam ..." gibi benzetmeler bularak salağa yatan erkek modeli.
  • yoktur. kendisine yazıldığını farketmediğini sandığı erkeğin görmezden geldiği çirkin kız vardır.
  • farketmeyen erkek yoktur. farkettiremeyen kız vardır.

sen kalkıp ortamda silik silik dolaşırsan kalkıp vay efendim beni niye farketmedi bu dingil kesin aseksüeldir, geydir, geyiktir diyemezsin. zira kendini pek de güzel belli eden edebilen hanım kızlarımız mevcuttur. çok güzel olmaları da gerekmez böylelerinin. bazen bir ses tonu bir bakış bile çok şey farkettirir.