şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendine ıyyy sen ne iirençmişsin beee bok demek
  • ısmım sıvılce olsaydı yapacagım shey
  • apart dinlemek. (bkz: apart)
  • estetik yaptirasi gelmek
  • kötü bir olayın ya da durumun vuku bulmasıyla ya da bunların birçoğunun biraraya gelmesinin eşsiz ahengiyle; ben kimim, napıyorum, niye burdayım, bugüne kadar hayata ne kattım, ne işe yarıyorum sorularıyla başlayan, kimse beni sevmiyo, çok yalnızım gibi versiyonları da görülen ruh hali. bu ruh halinin en karakteristik özelliği kendini besleyebilme ve büyütebilme özelliğidir ve insan bundan acınası bir zevk de alır ta ki gerçekten iyi birşey olana kadar. aksesuarları alkol, sigara, dokunaklı şarkılar ve bunalım kitaplardır.
  • hayat yavaş yavaş yüzünüzdeki mutlu ifadeye saldırmaya, ümitsizlik ve acılar taşınmaz hale gelip aşağıya çekmeye başladığında ve uçurumdan aşağı düşerken adrenalinin etkisi geçtiği anda beliren duygu..
  • bir mr hankey klasiğidir. hemen hemen her south park turnuvasından sonra bilişsel babda bu sendroma düşülür. yatak döşek geçirilen bir sendrom olmadığından, ayaktan ve ağızdan alınarak tedavisi mümkündür. (ne dediğimi bilmediğimden eminim evet)

(bakınız yatak döşek demişim. yorgana ne oldu bilmiyorum)
  • uzun vadede, terk-i diyar eylemek icin yeterli bir sebep haline gelir bu his.
  • pazartesileri daha da kendini hissettiren duygudur.