şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizin en büyük sorunudur.
    genelleme yapmadan söylemek gerekirse her türk kızı olmasada çoğunluğu kendini kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor.
    türk erkeklerine yukardan bakarak, onları kölesi yapmak istiyor.
    yapamadığınada tipsiz, akılsız, çirkin, asosyal yada kızların ilgisini çekmeyen kişi yaftası vuruyorlar.
    eh tabi doğal olarak bunların götünü kaldıran meriçler, berkecanlar ve kerimcanlar olduğu sürece doğal olarak havalarından geçilmiyor çünkü paraysa para veya kölelikse kölelik yapmayı kabul ettiklerinden doğal olarak hepsi olmasada çoğunluğun havasından geçilmiyor.

dip not: bana hakaret etmeye çalışacak feministlere lafım; yoklukta değilim ve ciddi düşündüğüm kız arkadaşım var o yüzden entry uğruna hakaret etmeye çalışmayın
  • erkeklerin ilgisi sonucu ortaya çıkar.

bana da o kadar ilgi gösterilse ben de öyle düşünürüm. kızlar haklı.
  • naz ve kapris üzerinden rant elde edeceğini bilir.
  • aynen hele o tinder de takilan kezbanlar yok mu? madem vermicen niye takilion siktiimin yerinde
  • ülkemizin en büyük sorunu değildir.
  • son dönemde fazla eleştirmedik mi beyler vallahi bana bir ton mesaj yağıyor bu tarz başlıklar da eleştiri yapınca tamam söyledikleriniz de haksız değilsiniz ama burası iyice erkek hegemonyasına döndü bunu da hesaba katarak biraz insaniyetli davranmamız gerektiği kanatindeyim
  • bir de şey var gerçek hayatta kız görünce dili tutulan, iki kelime edemeyen ama sosyal medyada ettiği lafın ölçüsü olmayan türk erkeği.
  • sebebi erkeklerdir.

abazanlık uğruna türk erkeği bir türk kızının mesaj kutusunu doldurursa tabi öyle olur.
  • her biri 3-5 farklı sosyal medya platformunda kendisine mesaj atan yüzlerce erkeğin kendine aşık olduğunu ve kendisiyle evleneceğini sanır. her sikilip atıldığında 10 yeni erkek ile konuşmaya başlayarak kendini avutur.

maldır - müstehaktır.
  • üniversitede öğretmen olmayı hedeflerken sınavda barajı geçerek saçma sapan bir bölüm okuyan ve maddi durumu iyi olmayan sevgilimin "öğretmen maaşı ne ki yeaaa" demesi. pardon ama sen kimsin?