şükela:  tümü | bugün
 • hayallerde yaşayan mutlu kızlardır.
  kendi inandıklarına bakarlar, kimseyi sallamazlar.
 • kendilerinden güzide ilimiz kayseri'de de bolca bulunur efendim. bu kızlar bütün erkeklerin kendilerini tavlamaya çalıştıklarını, sürekli onlarla flört ettiklerini de düşünürler. değişik bir psikoloji*, evet..
 • ben biliyorum bu kızı.

  bu kız deodorant nedir bilmez. leş gibi ter kokar. yakınından geçemezsiniz. o sizin yakınınınızdan geçse burnunuzu tıkamanız gerekir. aynı zamanda esmer ve bıyıklıdır.
  her an yanında en az iki erkek ile dolaşır. sevgilisi uzaklardadır ama alttan alta yanındakilere zarf atar, kuyruk sallar.
  yanındaki erkekleri nasıl bir aurayla etkilemiş nasıl hipnotize etmişse artık, o erkekler onun insan burnundaki direkten zerrecik* bırakmayan kokusunu almıyorlardır.

  işin acı kısmı ise o erkeklerden biri*yle henüz bir yıl öncesine kadar, o kız her görüldüğünde "aman allahım bu nasıl koku?" geyiği yapmış olmaktır.
  eski arkadaş sizlere ömürdür. arkadaşlığı kalmamıştır.
  kuyruğun peşine takılan bir canlı olarak yaşamına devam etmektedir..
 • +gittikçe güzelleşiyorsun sen.
  -ay çok teşekkür ederim.
  +az daha git.
  -nasıl yanii
  +git git biraz daha git.
 • beş yüz kişi kendisine çirkin olduğunu söylese beş kişi de güzelsin dese beş yüz kişiyi bırakıp o beş kişiye inanacak kızdır. durup durup güzelliği ile ilgili yorumlar yaparak kendini komik durumlara düşürmesin diye tatlılıkla durumu anlatmaya çalışırsanız kıskandığınızı düşünecektir kesin. bırakınız hayal aleminde yaşamaya devam etsin.
 • mutlu kızlardır, ayrıca zararsızlardır.
 • fikirlerine dair beyanatlarında yanlış yeri/ortamı tercih eden kızlardır.

  sen en kral akademisyen ol, tarihçi ol örneğin; borsacıların ortamında-firmasında bir kıymetin yoktur...
  kendi alanında en tecrübeli en başarılı insan, hocaların hocası ol; başka bir alana geçtiğinde bir hiçsindir...

  yani sen, seni güzel gören insanların yanında güzelsin;
  kendi ayarında, denginde ve alanında tabiki güzelsin!
  ama her yerde değil!

  bu farkı ayırt ettiğin gün huzur bulacak olan kızdır.
 • bu kizlarin surekli diger kizlar tarafindan gotu kaldiriliyor. "bu ne guzellik canimss" ortalama bi turk kizi digerine %200 ihtimalle bunu soyler. hal boyleyken kiz da kendini guzel saniyor tabi. biz sacimizi kestirsek "nabıyon la tipini siktiim" diyen adamlar var etrafimizda aq.