1. +gittikçe güzelleşiyorsun sen.
    -ay çok teşekkür ederim.
    +az daha git.
    -nasıl yanii
    +git git biraz daha git.
  2. beş yüz kişi kendisine çirkin olduğunu söylese beş kişi de güzelsin dese beş yüz kişiyi bırakıp o beş kişiye inanacak kızdır. durup durup güzelliği ile ilgili yorumlar yaparak kendini komik durumlara düşürmesin diye tatlılıkla durumu anlatmaya çalışırsanız kıskandığınızı düşünecektir kesin. bırakınız hayal aleminde yaşamaya devam etsin.
  3. mutlu kızlardır, ayrıca zararsızlardır.
  4. fikirlerine dair beyanatlarında yanlış yeri/ortamı tercih eden kızlardır.

sen en kral akademisyen ol, tarihçi ol örneğin; borsacıların ortamında-firmasında bir kıymetin yoktur...
    kendi alanında en tecrübeli en başarılı insan, hocaların hocası ol; başka bir alana geçtiğinde bir hiçsindir...

yani sen, seni güzel gören insanların yanında güzelsin;
    kendi ayarında, denginde ve alanında tabiki güzelsin!
    ama her yerde değil!

bu farkı ayırt ettiğin gün huzur bulacak olan kızdır.
  5. bu kizlarin surekli diger kizlar tarafindan gotu kaldiriliyor. "bu ne guzellik canimss" ortalama bi turk kizi digerine %200 ihtimalle bunu soyler. hal boyleyken kiz da kendini guzel saniyor tabi. biz sacimizi kestirsek "nabıyon la tipini siktiim" diyen adamlar var etrafimizda aq.
  6. fotoğrafına 100 küsür beğeni aldım diye öyle zannediyordur, kızın suçu değil arkadaşlarının suçudur. dost acı söylemeli kızı niye kandırıyorsunuz, yapılan yorumlara değinmek bile istemiyorum pamuk prensesim benim, cüceler etrafını sardı diye kendini bir bok sandın yazık.
  7. yokluk zamanlarının aranan isimleridir.

popülarite kavramını biraz yanlış anlamış olabilirler.

kendini güzel sanan çirkin kızlar hakkında bilgi verin