• tam unutmuş ve hayatınızı yoluna koymuşken, sizi iki arada bir derede bırakıp sevinsem mi üzülsem mi dehlizlerinde boğan, mümkünse bir daha aynı şeyi yapmaması dilenen, geçmişte güzel olan ve orada kalması gereken, gönül ağrısıdır,falandır filandır.
  • benim eski sevgilim olur kendileri.
    muhtemel arama sebepleri şunlar olabilir;

- hala yalnız mısın diye yoklamak
    - ben sevgili yaptım sen hala yalnız mısın diye yoklamak
    - yeni sevgiliyle yapılan kavga
    - çeşitli güvensizliklerden oluşan ego tatmini

ama nedeni ne olursa olsun, sonuç olarak bencilce olan haraket
  • hepsinin gaz odasına doldurulup coşkunun verilmesi gerekir.

gereksizdirler.
  • kendini unutturmamaya çalışır. ancak bunu yapanların birçoğu sanıyorum bilinçsizce, derinlerden, alttan gelen bir arzuyla yapıyor olmalı. biraz manyakça, biraz hastaca.
  • eskisin sen, eski kal cevabı verilmesi gereken kişi.
  • hiçbir özel günü kaçırmaz.
    dini bayramlar, yılbaşı, doğumgünü bir yana kabotaj bayramınızı kutlamayı bile es geçmez.
  • yalnız olduğunu anlayan ve bir ömür yalnız kalacak umutsuzluğu ile geçmişini hatırlayan sevgilidir.
  • istemediğin sürece hatırlatamayandır.çünkü onun raad olma sınırını sen belirlersin.
  • facebookda arkadaş olma isteği ile arada nabız yoklar.
  • aradan on beş yıl geçtikten sonra bir şekilde instagramdan sizi bulup takibe başlayan, kucağındaki çocuklarıyla ve ebleh bakışlı kocasıyla pozlarını görmenize sebep olan dişi kişisi.
    tabii ki karşılığında takibe almamak direkt engellemek gerekiyor. sonuçta biz de evlenip barklandık. başımıza iş almayalım durup dururken.
hesabın var mı? giriş yap