• çılgın bi tip. takib edilesi...
  • işte o benim.

neler yapmışım kimi favlamışım unutuyorum abi napayım. takipte durunca kolay oluyor.

(bkz: narsist)
    (bkz: narsizm)
  • uygulamadan bakınca takipçi sayım bir fazla gözüksün diyedir. tüm sırrı bozdum ama şu an.
  • çok erkenden yapar olduğum halde, başlık hali yeni aklıma gelen olay. benim için vazgeçilmez ve kaçınılmaz gereklilik. çok giriliyken hakim olamazsın, kaybolursun öbür türlü.

kendini takip etmek sanki kırıklı bir aynaya bakmak. veya kırık ayna görünce gösterecek mi diye göz atmak gibi.. (bkz: aynaya bakmak/@ibisile)
  • uzun süredir sadece kendimi takip ediyorum. bu, "bu başlığa daha önce yazdım mı lan?" diye düşünüp fazladan beş saniye kaybetmemek için gerekli. yani "başlıkta ara" bölümünden "benimkiler"i seçerek görebilirim ama niye bununla uğraşayım? başkasını takip etmediğim için eğer o başlığa daha önce "bir" entry girmişsem orada "1" yazıyor. nefis kolay ve faydalı.
  • benden başka kendini takip eden var mı diyordum - varmış.
  • kendimin ilk takipçisi benim yaşasın
  • herhangi bir başlığa denk gelince daha önce buraya yazmışmıydım düşüncesinden beni kurtardığı için yaptığım durum. tıkladığım başlıkta varsa bir entry'im "(1)" yazısını görüyorum ve boşa zaman kaybımı engelliyorum.
  • alem çocuğum ya, o yüzden takip ettim.
  • bu yeni takipçi sisteminde olmayandır lakin bana göre sadece celebrity ve sözlük sahaplarını takip edip kendisini özel sanan tiplerden daha dobradır.
hesabın var mı? giriş yap