şükela:  tümü | bugün soru sor
  • trajikomik bir türkiye hikayesi. evet sevgili türk vatandaşları, hakkınızı aramazsanız bir gün siz de şirinleri görebilirsiniz.

"2013 yılında iş kazası geçirdim. hayatımdan bıktım. ruhsal bunalımdayım’ dedim. onlar beni sağdan-soldan almaya çalışınca çakmağı tetiklemişim. eğer müdahale etmeseler, sakin ol deseler tetiklemeyecektim çakmağı. ben oyumu daha önce tayyip’e attım. tecavüz suçlusu olsa, adam vursa öbür kapıdan çıkıyor. ben alnımın teriyle çalışmışım, 3. kattan yere çakılmışım. müzice eseri hayattayım. 5 sene oldu benim evraklarım görüldü, şahitlerim dinlenildi ama hala sonuçlanmadı."
  • havuz medyası tarafından olmayan olayın kahramanının açıklamasıdır.

https://twitter.com/…akus/status/951931750279675904

pek yakında bu açıklamasından dolayı fetöcü ve dış mıhrakların parayla kendini yakması için ayarladığı bir adam olarak lanse edilmesi kaçınılmazdır.

(bkz: #73465227)
  • aslında çok da trajikomik değil.

anadolu’daki herkes vaziyetten muzdarip ve müşteki. fakat tamamının kurtuluş ümidi reiste.

burada trajikomiklik olsa olsa muhalefettedir.

hatalarını bulup, tashih etsinler.
  • ak partiliyse "yazar kasa atıldığında ekonomik kriz olduğuna" inanıyordur. şimdi benzeri bir eylem yaptı ekonomik kriz mi olacak? göreceğiz. vicdani kırıntılarım kendisine üzülüyor. kırıntılar dışında kalan koca düşüncelerim ise ne ekersen onu biçersin diyor. bunca acı, vahşet, ayrışma, bölüşme arasında sessiz kalıp işin ucu kendine gelince ses çıkaranları samimi bulmuyorum. sanırım ak parti kendine oy veren insanları üze üze yok olacak.15 yılda hiç duymadığımız kadar kendi seçmeninden tepki duyuyoruz. özellikle son 2 senedir.
  • yine verir.
  • öyle veya böyle bi tercihtir.

şu ''siz erdoğan'a oy verin hala'' kafasını ben anlayamıyorum. ulan rte'nin birçok mevzusunu hepimiz gibi ben de eleştiriyorum, (bkz: türkiye'den siktir olup gitmek) kafasına ulaşalı epey oluyor da, yani erdoğan'a, veya ahmet'e, mehmet'e oy vermeyin demek midir siyaset, veya muhalefet?

şu şu sebepten ötürü şuna şuna oy vermeyin diyeceğinize şu şu sebeplerle buna oy verin diyebiliyor musun? yok.

15 senedir tek siyasetin 'gidecekler'. ee sonra? sonrası yok.

kusura bakmayın da 2019'da da kazanacaklar bu gidişle. biz de oturur klavye başından rüzgar yaparız türkiye'den siktir olup gitmek diye.
  • chp'ye oy verseydi "niye meclis'e geldin ki? git kendini sarayın önünde yak" cevabını yine alacaktı bencileyin. elim olay :/
  • (bkz: svihs)