şükela:  tümü | bugün
  • çoğunun sözlük yazarı olduğuna dair ciddi teorilerim var-
    ispatlarım da: ama n/ick verince gg oluyo, o yüzden örnek veremiyorum: kusura bakmayın..
  • `yakışıklı olmayan tüm türk erkekleri´ni kapsayan küme.
  • bir çok kişinin yakışıklı bulduğu halde kendini beğenmeyen mükemmeliyetçi salaktan daha iyi bir durumda iç dünyaya sahiptir.
  • sempatik ya da karizmatik kavramları karakterlerine bolca karıştırılmış erkekler olup bu yüzden etrafındaki kızlardan bolca "yakışıklı değilsin ama sempatiksin" gibi ağır tahrik içerikli cümleler duyacak, hiç aldırmamış gibi gülümseyip içlerine atacaklardır çünkü onlar yakışıklı erkeklere göre çok daha samimi çok daha rahat ve kaprissizdir bilirler ki kızlar onların yanında daha rahat ve kendini daha güvende hissedeceklerdir bu durumda diğer yakışıklı erkeklerin haklarına düşense bu beyleri "guzel kizlarin cirkin erkeklerle beraber olmalari" gibi başlıklar altında bol bol sorgulamak, uzaktan uzaktan imrenmek olur.
  • sabilik döneminde sadece anne, baba ve yakın akrabalardan "aman benim yakışıklı oğlum, aman benim dünyalar güzeli kuzum" şeklinde feci gaz almış erkeklerdir.
  • allah herkese çirkin şansı versin deyimini benimsemiş erkektir.
  • ozguvenlerinden dolayi, cevresindekiler tarafindan, kendilerini yakisikli olarak dusundukleri sanilan erkeklerdir.
  • erkek milletinin kendisinden başka kimseyi yakışıklı görmemesinin garipsenecek bir tarafı oldunu düşünmüyorum. artık o kadar kemikleşmiş bi durum ki bu, zaman zaman ciddi derecede boku çıkarılabiliyor. mesela 31/12'nin 01/01/2009'a bağlandığı anlarda, birkaç kişi toplandığımız bekar evinde yapmakta olduğumuz atraksiyonları bırakıp, çılgınlar gibi viktorya'nın sırrını çözmeye çalışırken döndüydü buna benzer bi muhabbet;

- olm şu miranda kerr var ya, tipsizin biri ile çıkıyordu, neydi lan adı?
    - orlando bloom?
    - heh, allahın hoşşiği lan, ne buluyor bu kadın onda vallahi anlamadım ben!!11!
    - oha, orlando bloom lan, adam yakışıklı olm.
    - ne alakası var yeaa. neresi yakışıklı lan, sen şimdi brad pitt'e de yakışıklı dersin.
    - fatal error.

şimdi arkadaş, orlando bloom'u beğenmeyen, brad pitt'e tipsiz diyen adam 1,70 boyunda, göbekli, göbek deliğinin üzeri kıl dolu bi kardeşimiz. tutup da ona "sen önce kendine bak mınaki" demediğimiz için, böyle garip tripler içine girmesi normal de, arkadaş hiç aynaya da mı bakmıyorsun lan? tamam, insanın kendisini çirkin addetmesi ihtimal dahilinde değil. değil de, bu ne yaman bi göt kalkıklığı be abicim. beğenmediğin adamlardan biri miranda kerr'le, diğeri angelina jolie ile sevgili, dünyanın yarısı bu adamlara hayran. e sen biraz sonra yorgana sarılıp bu hatunları düşünürken kamyon devireceksin, ertesi sabah da bunu "ehele, lan yine devirdik kamyonu" diye anlatacaksın...

- bence coni depp de abartılıdığı kadar yakışıklı değil...

bu son cümleden sonra bir dakikalık saygı duruşunda bulunduk kendisine karşı. o andan beri arnavut kaldırımı olarak yaşıyorum zaten, dert yok tasa yok...
  • brad pitt *