• (bkz: gece 02.00 gibi aniden gelen yakışıklılık hissi)

hele bir de hafif alkol varsa ve kulübün tuvaletinin aynasında kendinize bakıyorsanız.

pisti boşaltalım!
  • bisiklet üzerinde trafik arasında giderken.
  • yılbaşı tatili için belgrad'a gitmiş idik. yemek için bölgenin ünlü restoranlarından birini tercih ettikten sonra abudik gubidik yemeklerini sırayla sipariş vermiştik.

elit bir şekilde yemeklerimizi yerken menüye bakmadan garsonun önermiş olduğu bir de şarap söylemiştik. zamanın da kendi şaraplarını üreten bir bağ evinde çalışmanın verdiği haklı bir gurur ile şarabımdan bir yudum aldıktan sonra barmen arkadaşa doğru(bar masasına bitişik bir masa da oturuyorduk) havalı bir şekilde;

-excuse me, is it cabernet sauvignon? diye sordum. bir yandan üzümün tadından eminim ama bir yandan da gavur memleketi nereden bileceksin ayaküstü rezil olduk korkusuyla beklerken, barmenden gelen;

-yes its cabernet sauvignon cevabıyla ortamda patlayan havai fişeklerin varlığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam
  • cebimdeki paranın tomar tomar olduğu an.
  • yaptığım işin doğru olduğundan emin olduğum an...

genellikle bi 5-10 dak.

ne zaman böyle karizma hissetsem kesin o işi yanlış yapmış oluyorum. işte o an görünmez olmayı hala bulamadıkları için bütün bilim adamlarından nefret ediyorum.

sokakta yürürken kendimi karizma hissedersem de mutlaka takılırım. karizma bana yaramıyor şapşallık ideal.
  • seks sonrası duşa girip çıktığım da saçlarımı kuruturken , o an gerçekten iyiyim.
  • takım elbise içerisinde nerede olduğum ne yaptığım önemli değil birden arka fonda şampiyonlar ligi müziği çalmaya başlıyor. bir yürüyüşler bir hareketler, sanki final maçına çıkmış takımın teknik direktörüyüm. az giydiğimizden olsa gerek.
  • takım elbise giyilmiştir saçlar cix (bkz: o kelime yaşıyor mu ya) bir halde bir yerde arkadaş beklenmektedir. 2 tane slav kökenli bayana ingilizce yol tarifi verilir, ardından bayanlar kendi aralarında konuşup arada sırada bana bakmaktadır. işte budur.
  • minibüsçü daha inen var mı diye sorduğunda karizmatik ve boğuk sesle yok devam et deyip seferin devamını sağlamak
hesabın var mı? giriş yap