şükela:  tümü | bugün
  • çok iyi hatta; başkasını hiç istemiyorum, yalnızca kendim ve ben. (bkz: burhan altıntop)
  • bu aralar biraz huysuz, aksi, öfkeli olduğundan dolayı kontrol etmekte zorlanıyorum. ama biraz kafa açma ile düzelecek bu durum. zaten düzelmezse şuradan 2 yıla kadar delirir bu şahıs.
  • başbaşa kaldığımızda anlaşamıyoruz pek.
  • bir dargın bir barışık idare ediyoruz.
  • pişmanlıklarla dolu, her şeye her seferinde geç kaldığı için çok kızgınım kendisine.
  • tabi ki iyi o olmasa ben ne yapardım, hayatımın anlamı biricik kendim eğer bu satırları okuyorsan; seni çok seviyorum. canım ben ve kendim
  • ben olsam benimle evlenmezdim.

işte bu kadar!
  • kendimle aram kötü. etrafımdakilerle de öyle. kimse yok çekilmez bir adamım herhalde.
  • pezevenkle yıldızımız hiç barışmadı ama yinede iyi günde kötü günde hep yanımda oldu.hakkını yiyemem şerefsizin.
  • hiç kimseyle olmadığı kadar iyi.

edineceğiniz en güzel huy budur. oynayacağınız en büyük kumar insanlara güvenmektir. kendinize yapacağınız yatırım en iyi yatırım olacaktır. o yüzden mutluluk,huzur rotasını insanlarda değil de kendinizde aramalısınız.

eğlenceli vakit geçirebiliyorum. kendimin arkadaşıyım. çevremde tonla insan olup sosyal olduğum zaman da kendime dönüğüm, yalnız olsam da öyle. kendimle oldukça barışığım. yolda giderken düşsem yerde oturup gülerim kendi kendime mal diyebilirim o derece yani.
    başka ne olacaktı ki zaten? kendini sevmeyen, sıkılan, yetemeyen biri olmak hayatı dahada zorlaştırmaz mıydı?