• tabi ki iyi o olmasa ben ne yapardım, hayatımın anlamı biricik kendim eğer bu satırları okuyorsan; seni çok seviyorum. canım ben ve kendim
  • çevrenizde sürekli yanlış kararlar alan biri olsaydı sever miydiniz onu? e haliyle kendimle aram kötü.
  • şu aralar pek limoni
  • arada bir piçlikleri oluyor bana karşı ama çocukluğuna verip affediyorum.
  • 3 sözlük yazarından biri mükemmeliyetçi maşallah. yalnız hiçbirşeyi mükemmel yapamayıp suçu da mükemmiletçi kişiliğinize atmanız sizi şizofren ve gerizekalı yapar. mükemmelliyetçilik olayı biraz yanlış anlaşılmış galiba. olsun siz yine ortamlarda mükemmelliyetçiyim deyiverin havalı oluyor.

kendime gelirsek götü göbeği büyüttüğüm için biraz mutsuzum. bu arkadaşlar gibi çok kilo almamı hayvan gibi yiyip içip spor yapmamaya değil de ulvi bir sebebe bağlayayım: doktora tezi hasebiyle bu hale geldim. çok akademik bir sebep. doktora tezi yani boru değil. mükemel bir doktora tezi yalnız. mükemmelliyetçilik demişmiydim?
  • çok konuşuyor
  • geçinmeyi öğrenmekle geçen bir yılın ardından çok daha iyi, yine de çok başbaşa kalmamaya çalışıyorum. araya iş, kitaplar, filmler vs sokuyorum ki sık sık, canımızı sıkacak konuları açmaya fırsat bulmayalım. iyiyiz yani şu aralar, karantina günleri umarım emeklerimi heba etmez.
  • iyi, çok iyi. her zamanki gibi, harika.

yaşanacak çok fazla şey var. canını yakacağımız, mutluluktan ayağını yerden keseceğimiz çok insan var. hepsi başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde bizi bekliyor.

bekleyin. bu günlerin patlamasını sizin üzerinizde yaşayacağız, hazırlıklı olun.
  • karantina günlerinde tanıştım kendimle. özünde falan iyi biri bak.
  • pek iyi değiliz ama bazen hediye veriyorum seviniyo yavrucak.
hesabın var mı? giriş yap