• bu yaş konuları skalalara göre değişiyor.

16-21 = aşırııı uçurum

31-36 = yaşıt

o yüzden genellemelere gerek yoktur.
  • http://www.youtube.com/watch?v=8ontp8vdhrm

başlık bana kalmış. arkadaş "ezik erkektir, kendine güvensiz erkektir, güçsüz erkektir" temalı bir paragraf sıçmış idi.
  • erkeğin yaşı 25 ya da 25'ten büyükse sorun teşkil etmez.. 6 yaş ufak desen 19 olur.. 19 yaşındaki kıza sübyan diyenin de amına koyim yani...
  • --- spoiler ---

bu değil,
    bu hiç değil,
    bunlar sıradan,
    beni anlamıyorsunuz !!
    insanlar mutlu olsun istiyorum...

--- spoiler ---
  • (bkz: standard creepiness rule)
    (bkz: http://xkcd.com/314/)

"don't date under (age/2 + 7)"

age/2 + 7 = age - 5
    age/2 = age - 12
    age = 2*age - 24
    age = 24

age/2 + 7 = age - 6
    age/2 = age - 13
    age = 2*age - 26
    age = 26

hesaplar ortada: kendisinden 5 yaş küçük kızla çıkabilmesi için erkeğın 24, kızın 19 olması gerekir. 6 yaş küçük olabilmesi için de erkeğin 26, kızın 20 yaşında olması gerekir. daha büyük yaşlarda zaten problem yoktur.
  • sağlıklı bir erkektir. 5-6 yaş çok doğal bir farktır. burada 19 yaşında erkek 14 yaşında kız ilişkisinden bahsedilmiyor herhalde. onun harcinde belli bir yaştan sonraki aşamalarda herhangi bir sorun teşkil etmez. bu tür sınıflandırmalar sadece komik. insanların ne düşündüğünü önemsememeyi öğrendiğiniz zaman hayatınız çok daha güzel olur. böyle saçma söylemlere götünüzle gülersiniz.
  • (bkz: korkutmayin lan)

hayir korktuklarini ya da korkacaklarini sanmiyorum buradaki kotulemeli entrylerinizi okuyup da, bir "acaba yoksa lan!?" gibi soru isaretleri bile kafalarinda yer etsin istemiyor ve diyorum ki;

(bkz: ya ne olacağıdı)

aranilan erkektir efendim. zira insan universitenin bitecegi gercegi ve gelecekle ilgili derin kaygilarla yuzlesince; e akranimiz sayilan hodukler de biraz romantizm ve bos hayallerin onune gecemediginden -takdir edersiniz ki- insan bu tur erkegi ariyor.

o yuzden korkmasinlar efendim, o kizlar onlara bakar, abes bir durum degil. yasina gore olgun davrananlarini, zekilerini secmeyi bilin sadece. optum. *
  • 20 yaş altı ergenlerin yaşıtı hatunları kaptırdıktan sonra nasıl bok atsam da kurtulsam dediği erkek...
    ama yok öyle bir şey canım kardeşim... 30'lu yaşlara gelince görüşürüz.
  • her yaşta normal olan durumdur.
    bazı insanlar farklı yaş aralıklarında uçuruma neden olabilir diye düşünüyorlar.
    10-15 yaş farktan bahsetsek eyvallah derdim. (o da belki, her durumda değil)
    ama şahsen bence;

40-45
    30-35
    20-25
    15-20
    10-15
    5-10
    ve hatta
    0-5
    yaş her şart altında ilişki için son derece normal bi' fark.

benim skalama göre;
    sevgilim -8 ila +8 yaş aralığında değişen bir farka sahip olabilir, mesela.

not: (soran oluyor) 26 yaşındayım. yani 18 veya 34 yaşında sevgilim olmasını yadırgamam.

not2: bu yukardaki tanim kisinin yasinin genelde o yasta olan insanlar uzerindeki ruhsal ve fiziksel etkilerini tasidigi varsayimina gore yapilmistir. diyelim ki kadin elf ve 500 yasinda ama hem mental durum acisindan akran hem de fiziksel acidan tas gibi, sevmeyelim mi? sevecegiz tabi ki. bazi kadinlar 45 indeyken bile25 inde gostermelerin yani sira 25 yasindaki birinin ruhsal enerjisi ve state ine de sahip olabildigi gibi bazen de 20 yasindaki bi kadin hem fiziksel hem de ruhsal olarak 40inda gosteriyor olabilir. o yuzden mal mal konusmanin luzumu yoktur. askin yasi yoktur bu bir, ikincisi de tabi ki garip ve kabul edilemez istisnalar mevcuttur ancal istisna yapisi geregi genellenemez icinde bulunulan spesifik olay ve durum icin irdelenir. simdi dagilalim lutfen.
  • genellikle 30 yaş ve üstü kadınların çemkirdiği erkektir. isterse 10 yaş küçükle de çıkar sana noluyo kart karı. bu kartlar bir de gençlik zamamlarında kendi yaşatı erkekleri beğenmezler. "erkek mi ayol bu. süt mü emdirecem buna" diye küçümserler, yaş ilerledimmi ve evde kaldımmı da kendi yaşıtlarına yönelirler. yazık.

(bkz: kendi yaşıtıyla evlenmek isteyen kart kadın)
hesabın var mı? giriş yap