şükela:  tümü | bugün
  • kendisinden hoşlanılmadığını anlayamayan kıza tekabül eder.
  • bizzat benimdir buna bağlı olarak "o hikayede ki mal benim" diyebiliyorum kendime rahatça.
  • bu kadar kasmaya gerek yok her ortamda kadın erkek eşitliği diyorsanız, hoşlandığınız adama da gayet dolaysız yoldan bunu söyleyebilirsiniz.
  • kendisinden hoşlanıldığını anlayan erkektir, ancak kız sünepe yavşağın teki olduğu için salağa yatıyordur.
  • hayat tarafından ezilmiş erkektir.

işi gücü yoktur, olduğu zamanda da sefil gibi çalışıyordur, sosyal güvencesi yoktur, devlet onu insan olarak değil hamamböceği olarak görüyordur. otuz kırk yaşlarına gelmiştir hala ailesi ile akrabası ile komün halde yaşıyordur ekonomik gücü aksine yetmediğinden, mobbing içinde ardı arkası gelmez mesai saatlerinin arasında beş dakika için sıçmaya gittiğinde bile kendisine verilmeyen huzuru için hayıflanırken bir yandan da faturayı kirayı, onu ayakta sikip dolandırmak için yarışan insanların arasından nası sağlim yatağına dönebileceğini düşünüyordur kara kara

ve o sırada...

karşıdan bakışlarından şehvet fışkıran diri vücutlu seksi bir kadın belilirir ve kendisine doğru kıvrak ve zarif biçimde yaklaşıp yanından geçerken hafifçe gözleri ile adamı süzer, adam onun gözlerinin bu küçük hareketini farkedemez, kadın içinden "kendisinden hoşlanıldığını bile anlamayan mal erkek" diye geçirir ve iç çekerek yoluna devam eder. be amına koduğumun saygı değer seksisi adam seni nası düşünsün, elinini vicdanına koy aklındaki son şey sensin.
  • anlamaz olurmu anlar tabi

demek sende bir sorun var

zaten senin konusmana gerek yok bir saniyelik bakis yeter

ama bakisi kimin attigi onemli
  • kızı beğenmeyen değil, hoşlanıldığını anlamayan erkektir.

yani bir anlasa ohoooo hemen üstüne atlayacak kızın ne de olsa di mi

heh anlamasına rağmen gene de atlamıyorsa gaydir %100, ılıktır, toptur.

yoksa kızı beğenmeme gibi bir durum söz konusu olamaz. mümkünatı yok efendim.
  • tam olarak benim bu . ancak iki üç yıl geçtikten sonra şöyle bir geçmişi düşününce farkedebiliyorum ki o zaman zarfında genelde çoluk çocuğa karışmış oluyorlar. tamam yani evlenmese bile en azından ilgisini kaybediyor.
  • nefes alsın yeter diyen bir toplumda geçersiz bir önermedir.
    kız seninle konuşuyor ve sen kızın senden hoşlandığını anlamıyorsun?
    hem nefes alıyor hem konuşuyor bi düşünsene :)))