şükela:  tümü | bugün
  • biraz soğan erkeğidir bu. özellikle trafikte çok oluyor. yolda a şahsı b şahsına küfür ediyor. b şahsı duymamış gibi yapıyor. nasıl kafasına takmıyor gerçekten hayret. hiç unutmam bi gün birisi yanında bu kedi kadar köpekler oluyor hani..süs köpeği. böyle titriyor falan ya. bildiniz siz onu. kahverengi bişey. neyse işte. bu yolda yürürken bi alman kurdu da bu küçük köpeği görüp hayvan gibi harlamaya kükremeye başladı. bu köpek de yazık sahiplerinin yanında olunca rencide de oldu. ama gücü de yetmiyo belli. "acaba bu kurt kime havlıyor ki?" diye güya kafasını ters yöne çevirip durumu anlamamazlığa verdi. kendi üstüne alınmamış gibi yaptı. halbuki it gibi biliyor kendine havlandığını. yazık yaa valla aklıma geldi acıdım hayvancağıza şimdi. öyle bir durum yani bence.

edit: entryden hemen karşılık vermeli vermeyen eziklik yapmış olur algısı çıkarılmış ne yazık ki.

edit 2: arkadaşlar geçenlere biri bana küfretti. duydum küfrünü acelem vardı neyse dedim. ama kendimi soğan erkeği gibi hissetim açıkcası. başkası olsa indirdiydi benim yerime dedim onu. siz böyle düşünmüyor musunuz?
  • köpeğin birinin zoruna gitmiş tavırdır... unutmayın sevdiklerinize sağ salim kavuşmak şu hayattaki en önemli şeydir ve ortadoğu çöplüğündeki bir ülkede siz siz olun mutlaka ilk tercihiniz kavgadan kaçmak olsun...

(bkz: entry nick uyumu)
  • aman allah korusun sakın medeni bir insan olmasın yoksa.
  • yine sözüm ona erkekliği edilen küfüre karşılık verip vermemekle ölçenleri göstermiştir.
  • küfür eden gibi aşşağılık değildir.
  • akıllı erkektir. yanındaysam, özellikle takdir ederim.

kendini bilmez bir grup adam tarafından erkek kardeşimin yanında bizzat sözlü tacize uğradım. gerilen yüz hatları, sıkılan yumrukları ve buna rağmen sağduyulu şekilde benimle beraber uzaklaşması, her türlü kavga dövüşten nefret eden biri olarak çok çok takdirimi kazandı. asıl irade, asıl güç budur çünkü.
  • temiz bir dayak her şeyi çözer.

yirmi yıl önce saçlarım uzun ve küpe takıyorum diye altıyol esnafı küfür etti ki kız arkadaşım da yanımdaydı. gururuma yediremedim ve hemen onu dershaneye bırakıp aynı sinirle geri döndüm. sonra beni bir dövdüler aklınız şaşar.

o günden beri duyma sorunu yaşarım.

ekleme: sorun fiziksel değil psikolojik. edilen küfürü duyamıyorum neyse ki.
  • zamanının kendisene küfür eden kalitesiz herif'ten çok daha değerli olduğunun farkında olan kişidir
  • başına bela almak istemeyen erkektir.