*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • savaştan kaçarak canını kurtaran suriyeli masum bir kardeşimizdir. 80 yaşındaki bir amerikalıyı öldürerek kader kurbanı olmuştur. bunlar münferit olaylar, yoksa suriyeliler kanatsız birer melektir normalde.

  https://www.haberler.com/…edilerek-11220305-haberi/

  https://www.ntv.com.tr/…uldu,xmzfmjwubuyv6swpkkgwsg
 • "sen nerenin kralisin bee, kral" demek istedigim, turkiye'deki bir cok diziye rol modeli ve senaryo olabilecek, bu cografyanin, bu ummetin adamidir.
 • amerikalı bir adam olunca üzüldüm. müslüman kardeşim diyerek, malum kesimden biri evine alıp öldürülseydi, üzülmezdim açıkçası.

  adamın iett kartını bile çalmış it sürüleri
 • özür dilenip, serbest bırakılmazsa eğer türkiye'ye tekrar giriş yapabilsin diye sınır dışı edilecek bir parazittir.
  neyse birazdan bir arap sevici kardeşimiz gelip "kesin o yaşlı amerikalı, suriyeli din kardeşimizin götünü sikmeye kalkmıştır." diye savunma moduna geçebilir.

  birisi sizi "ben buna kayarım" amacıyla evine alsa diyelim ki bir boğuşma oldu, (80 yaşında adamla neyin boğuşmasıysa) adamı öldürdükten sonra evini soyup, hırsızlık mı yaparsınız yoksa öldürdükten sonra kaçar mısınız? koşa koşa savunmaya gelmişsiniz de biraz kafanızı kullansaydınız keşke.
 • acıyıp evine alan adama arkasından bıçaklayıp ihanet ederek teşekkür etmişler. zavallı adam saflığının kurbanı olmuş, ulan bu haşerelere acınır mı be? iyiliğine böyle karşılık vermişler insanlık nedir bilmeyen hamam böcekleri.
 • hocam, kötülüğe karşı herkes kötülük yapar... önemli olan sana karşı yapılan iyiliğe kötülük yapabiliyor musun;)

  bırakın bana kötü adam dexter dizileri çekmeyi, kötü bu suriyeli kardeşimizdir bak, sana karşı yapılan iyiliğe ne kadar kötülük yapabildiğindir seni kötü yapan.

  bence amerika bu adamın dizisini çeksin. kötü öyle olmaz böyle olur kardeş.....
 • (bkz: insanlık)
  olayın sorumluları ejder meyveli bilmem ne yiyiyor.
 • suriyeli erkeklerin para karşılığında neler yaptığını biliyor musunuz?
  taksimdeki barlarda sayısız suriyeli erkek ile karşılaşabilirsiniz.
  20-30 liraya istediğinizi yapabiliyorsunuz.

  neyse olay bu değil.
  sadece dipnot olarak vermek istedim.
 • eline sağlık demek istediğim ve akabinde idam edilmesi gereken araptır.

  daha önce de dedim, bu bıçaklanan yankee gibi naif salaklar, sırf türkiye'yi değil, dünya üzerinde çeşit çeşit ülkeleri bu tür alt insanlarla doldurarak ve siktir çekilmemelerini sağlayarak uçuruma sürüklüyorlar. ve dediğim gibi, en sonunda hiç olmasa bizzat iyilik yaptıkları (yaptığını düşündükleri) bu alt insanlar tarafından cezalandırılıyorlar.

  darısı bizim hümanist tayfanın başına.