şükela:  tümü | bugün
  • kadındır.

birey?

belki.

(bkz: #71359627)
  • iyi yapan kadındır. "bağyan" denilmemiştir en azından.
  • hatun ağırlığı olan bir kelime, katun kelimesinden türemiş. kraliçe manasına gelmekte. kendisine kraliçem diye hitap edilmesinden hoşlanması bana çok anormal gelmedi.

avrat kelimesinden hoşlanıyorsa bir sıkıntı var asıl. avrat arapça kökenli ve edep yerleri demek. arabın aklı şeyinde olduğundan ötürü kullandığı kelime de aşağılayıcı olmuş.
  • gayet doğal bir hatundur.
    kadın ve hatun aslında aynı kelimelerken, nasıl oluyor da kadın olan her şey olurken hatun olan birey bile olamıyor acaba?

(bkz: kaan),(bkz: han)
    (bkz: kadın)(bkz: hatun)
  • bence güzel bişey. birde sevilen adam hatunum derse muhteşem.
  • kelimenin bir cezbediciliği, seksapalitesi var niye hoşlanmasın ki?
  • bağyan dersin cinsiyetçi olursun.

hatun dersin kıro olursun.

kadın dersin, ben o kadar yaşlı mıyım der.

kız dersin, ben bakire değilim der.

orospum dersin, oyy aşkım benim der.

vardır ya saçma bir fıkra, genç bir erkek 80 yaşında bir adama sorar, bu kadınları anlamıyorum nedir yöntemi diye. adam da döner ve ''ben 80 yıldır anlayamadım siktir et'' der geçer.
  • şahsen kullanıyorum bu kelimeyi. özellikle de bir kadının bir erkeğe ''adamsın sen ya'' demesi gibi kullanıyorum. misal; çok susadığım zaman ''kendime soğuk su aldım, sen de susamışsındır belki'' diye elinde suyla gelen kadına ''sağ ol hatun'' demek. rahatsız olan hatun görmedim de bu vakide kadar.
  • muhtemelen kendisine hatun diyen kişinin altında beyaz bmw 320 vardır. ayrıca şunlarla beraber kombini tamamlar,
    (bkz: bakımsız sakal)
    (bkz: göbek)
    (bkz: çelimsiz kollar)
    (bkz: tesbih)
    (bkz: küfürlü konuşmak)
    (bkz: 3 beden dar beyaz gömlek)
  • aha bu çıktı şimdi de. bu beyinsizlik düzeyine, şu beyinsizlik düzeyine inerek cevap vermek istiyorum,

"ya gadın; bağyan da olsan, gadın da olsan, hatun da olsan biri seni düdükleyecek. çok şaapma bu kadar"

seviyeyi yükselterek tanım: bu kadın her şeyden önce türktür. senin 3-5 beyin hücrenle "birey? belki" tanımınla aşağılamaya çalıştığın hatunlar, orta asyadan, erkeklerinin yanında savaşarak gelmişlerdir. gelmekle de kalmayıp, sırtında top mermisi, elinde tüfek senin gibi cibiliyetsizler gelip "belki" desin diye kan akıtmış, kanını akıtmıştır. kısacası zaten sen kendine göre "birey" isen bu hatunlar senin yanında insan üstü, kutsal varlıklardır. yani senin buraya sıçman "hatun" kelimesini itibarsızlaştıramayacaktır.