şükela:  tümü | bugün
  • büyük ihtimalle mesaj bekleyeni sevmeyen umursamayan kızdır.
  • ilk adımı karşısındakinden bekleyen kızdır.
  • sinir edilmesi gereken kizdir. siz de ona mesaj atmayin. en fazla bir kizi kaybetmis olursunuz; kiz dediginden cok var, gurur, onur, haysiyet o kadar kolay ve cabuk bulunmuyor ama.
  • banane önce o atsın diyen kızdır.

ya da;

seviyosa zaten mesaj atardı diyen kızdır.
  • içinden geldiği gibi yaşamıyordur. stratejiktir ama bazı erkekler de bunu istiyor. kovalayıp merak etmek istemiyor tabiki. kovalayıp merak ederken bağlanıveriyor. bazı dedim dikkat edin, hemen zaman ötesi olmasın. bazısına da içinden geçenleri söyle, tamamen açık ol bağlanıyor sana. yerim onları ben.
  • (bkz: uydu erkek)

siz de yazmayın öyleyse oğlum.
    neden uğraşıyorsunuz?
  • tam "başlık ilginçmiş" dedikten sonra, açan kişinin yazım tarzını görerek yorum yapmaya değer görmediğim başlığa konu olan kızdır.
  • büyük ihtimalle sizi istemeyen kızdır. nadiren mesajı sürekli karşıdan bekleyen düşüncesiz bir kız da olabilir.

kendi taktiğim iki kere yazmaktır eğer üçüncü de yazmazsa silin geçsin. kimsenin götünü kaldırmaya gerek yok.

bir keresinde biriyle tanıştık, kıza her gün günaydın mesajı atıyorum, ben 3 kere yazıyosam o 1 kere yazıyor. sonra kestim selamı sabahı 3 gün sonra bana mesaj atmış noldu, niye yazmıyorsun diyor. ebenin amı oldu amk. flört aşamasında mütekabiliyet esastır dedim :) sonra peşimden koştu ama iş işten geçmişti.
  • sikmişim öyle kızı.

not: ciddiyim şimdi kızımla boyama yapıyorum. ne sandınız yazacaktım tabii.
  • (bkz: couple of gün gün önce) başka sözüm yok hakim bey.