şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendi halinde duran ata durduk yere saldıran pitbull'u köyüne gönderen attır kendileri:

http://alkislarlayasiyorum.com/…i-gibi-puskurten-at

dört nala gidedur güzel hayvan.
  • amele sümüğü gibi yapıştırmış yere amk tek hücrelisini ahahahj. sahibinin yerden ıspatulayla kazıyıp geri inine götürürkenki mahzun hali fena yardı.
    yeryüzünde at kadar asil bir tane daha hayvan var mı acaba ya. neşem oldun akşam akşam seviliyorsun beygir kardeşim.
  • toynağına sağlık dediğim at.

al ananın amı al diye diye ezip tepti amına koyduğumun itini.
  • elleri aman toynakları dert görmeyesi attır.
  • at'ın pitbull'u dünya yörüngesinden çıkardığı olaydır.

pitbull'un sahibi tarafından eski yerine götürülürken ne alakaysa " o eski halimden eser yok şimdi, tutun kollarımdan düşerim şimdi" dizeleri geldi lan.
  • uysal ve efendi durduğuna aldanılmaması gereken bir hayvan olan atın tersinin ne kadar tehlikeli olduğunu bizlere gösteren olay.

çizgi filmlerde karakterlerin fırlarken çıkardıkları ses çınladı kulağımda.

edit: arkadaşlar bakın orada kurt köpeği, at, insan ne kadar huzurlu bir biçimde takılıyorlar görüyorsunuz. bakıcısı atına kaşağı vuruyor, köpek de efendi efendi onları izliyor. sonra ne idiği belirsiz bir hayvan tasmasını kopartıp böyle huzurlu bir ortama saldırıyor, tasmasını kopartıyor bunun altını çizerek söylüyorum. bu hayvanlar normal değiller ya, at zaten uzaktan görünce irkiliyor. acaba beyinlerinde parazit falan mı var, nesi var oğlum bu pitbulların, bu hayvanların derdi ne. durduk yerde saldırdı ya, enteresan.
  • orospu çocuğu pitbula haddini bildirmiş olan 50 kilo daşşaklı güzel attır.

görüldüğü gibi yapay olarak üretilen bu o.ç köpek ırkı ortada hiç bişey yokken saldırma potansiyeline sahip ayrıca bunları besleyenlerde ruh hastası o.çdur.
  • ehehe..yerden sektirip voleyi yapıştır ya la.. n’oldu len böyle top ederler adamı işte.
  • sözlükte "pitbull" diye açılan başlıklarda pitbull olmaması...
    40 45 kg lik staffordshire terrier melezi. staffordshire bile değil. neyse ki dostumuza bir şey olmamış. olur bunlar doğada. diğer köpeğe olsa maalesef ölürdü o hayvan. bakın aşağı pitbull ve pitbull ile karıştırılan köpeklerin linkini bırakıyorum. doğru köpekten tırsın bari ılıklar.

amerikan pitbull terrier ve diğerleri