şükela:  tümü | bugün
  • kötü davranan, yanındayken sıkılan, vakit geçirmek istemediği çok belli erkeğin peşinden koşup, hem kendini, hem erkegi daraltan kadındır. biliyorum negatif-pozitif kutup olayı, bu kadar basit olamaz.
  • hastadır. psikolojik sorunları vardır. yoksa insan kendisini istemeyen birinde neden israr etsin? akla mantığa sığıyor mu?
  • her şey elde edene kadardır.
  • tam bu sırada, istemediği bir adam da onun için ısrar ediyordur ve ısrar ettiği adam da başka birinin peşinden koşuyordur. ne yazık ki bu hep böyledir a dostlar. sevdiğim bana bakmıyor bana bakan iç açmıyor hesabı.
  • (bkz: hırs)
    (bkz: yapmayın)
  • baska hic bir dile cevrilemeyen, cevrilse bile anlam kaybi yasayan, zengin turkcede bu tur insanlara ya da baslikta yazildigi gibi kadinlara mal denir.
  • çok seviyordur, telafi etmeye çalışıyordur.
  • tam tersi karakterdeki kadınların haz etmediği tür. onlara kısaca musallat denir. musallatlar ilişki tarihi kadar eski olup her yerdedir. gözdeleri de genelde sevgilisi olan erkeklerdir.
    bazı şeyleri de içinde yaşa be canım.
  • dünya üzerinde olmayan kadındır. kadınlar öyle varlıklardır ki gururları her şeyden once gelir. bir adama aşık ise ya benimsin ya kara toğrağın mantığını bir kenara bırakıp o adamdan yavaş yavaş uzaklaşır. aşkınıı sevgisini kalbine gömer.

ışin garip tarafı genelde şöyle olur; adam önce reddeder, kadın eyvallah diyip kendini o adamdan uzaklaştırır. zaman sonra o adam o kadına yanaşmaya başlar. kadının ise cevabı fena koyar. ''artık bir önemi kalmadı, sana yanaştım bana tepkisiz kaldı, sür eşşeği niğde'e''

not:erkeğim.