şükela:  tümü | bugün
 • farklı ihtimaller dahilinde böyle bir eylemi gerçekleştiren yazardır.

  fanatik bir müslüm gürses hayranıdır. sözlükte iken bir yandan da mp3 üne kaydettiği müslüm şarkıları ile kendisinden geçip üstünü başını façalayan arabesk yazardır.

  belki ayar yemiş yazardır. yediği ayar o kadar büyüktür ki efenim, çektiği acıyı ancak kendisini jiletleyerek bastırma salaklığına girişendir.

  ya da aşk acısı çekendir. ne aşk acısı hem de, jilet direk kalp hedef alınarak göğse savrulur ve işlem tamamdır. artık aşk acısından öte göt acısı vardır. zira jilettir vurulan efendim, melankoli yapayım demekle eş değildir. gerçekten acıtıverir.

  veya çaylak yazardır. kıçını yırtmış ve onlarca entry girmiştir ama bir türlü yazar olamamaktadır. tek çare olarak kimse tarafından bilenmese bile kendini jiletler. duyduğu acı ile yoğrulmuş entryler döşer ise belki fark edilebilir. kim bilir.

  belki de yönetimi protesto eden yazardır. kendisine haksızlık yapıldığı kanısındadır ve sözlüğün sol çerçevesine dalıp önce tepki dolu entryler savurur, sonra ise bir üst seviyeye geçer ve başlar monitörün karşısında kendisini jiletlemeye. sonuç ne olur bilinmez ama kendisi hastanelik olur kesin.
 • gaydir. bir sütte yazmaktadır. arabeski sevmektedir.