şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özsaygısını yitirmiş, kendine güveni olmayan yıkık erkektir. platonik aşk adı altında kendinden zerre hoşlanmayan bir kadının peşinde bir ömür koşar. hem kendini hayatını bok eder hem kadının hayatının içine sıçar.

  bu tip erkeklerin 2 türlü sonu olur.

  1. sevdiği kadını elde edemez, yıllarca sürünür, içip içip ağlar.

  2. sevdiği kadını bir şekilde ikna eder, birlikte olur belli bir süre geçer, kadın aldatır. iki iki dört yani. kadın seni baştan sevmiyor, sevememiş.

  2 türlü de sonu boktur bu işin.

  bi tanısa sever, benim aşkımı anlasa beni sever, onu benim kadar kimse sevemez vs vs. hadi ordan.

  yahu güzel kardeşim, niye zorluyorsun. karşılıklı sevişebileceğin birini bulmak varken neden olmayacak işin peşinden koşarsın? saf mısın salak mısın?
 • kendine yazık eden erkektir. çok konuştuk çok yazdık, bir hatun sizi seviyorsa pesinden kosmanıza gerek kalmaz diye. siz onu itseniz de o size bir şekilde koşa koşa tekrar gelir.
  bir hatun sizi sevmiyorsa da peşinden koşmanız bişeyi değiştirmez. oğlum hatunu bırak kendinden yola çık, sevmediğin, beğenmediğin bir kızı düşün o kız senin sabah akşam peşinden koşsa ne olur? götün kalkar, havaya girersin, belki biraz eğlenirsin başka da bi bok olmaz. kimse kimseye peşinden koşuyor diye aşık olmaz, filmlerde falan olur o mevzular senaryo gereği, reel hayatta değil. dost acı söyler, birinin peşinden koşmak sadece koşan insanı küçültür karşısındakinin gözünde. birinin peşinden koşmak sizi o kişinin gözünde kendisinden daha düşük bir statüye sokar. ve hiçbir kadın kendinden daha düşük statüde olduğunu düşündüğü bir erkeğe saygı duymaz. sözün özü, kimsenin peşinden koşup bi tarafını kaldirmaya gerek yok. sevmiyor mu? ver yolu gitsin kardeşim sana kız mı yok dünyanın yarısı kız anasını satayım ya. haa ama sen,seni sevmeyen bir kız için kendine saygını kaybetmeye, üç beş sidikli hatunun dedikodu malzemesi olmaya niyetliysen orasi baska tabi.
 • sonunda muradına erecek erkektir.

  ha ama öyle 1 sene bekliyimle olacak iş değil o ayrı bak.
  size bir arkadaşımın ilişkisini anlatayım da dinleyin koca ağızlarınız kapansın.

  adam bu kızı tam 7 sene bilfiil dua ederek hacı hocaya giderek falan baya baya beklemiş.
  kız bu 7 senede tabiki 4 - 5 sevgili de yapmış ciddili ilişkiler de yaşamış falan.
  sonunda ayrıldığı adamdan sonra da anlamış ki o işler öyle de olmuyormuş.
  ismini duymaktan tiksindiği kendisine zamanında bir şans ver çocuğa dediği tüm arkadaşları akrabaları silen kız şuan bu çocukla düğün hazırlıkları yapıyor.

  velhasıl her nasip vaktine esir demekten başka hiçbir şey gelmiyor elden de dilden de.

  koşun abi sonra size aşık olacaklar.

  çok seviyorum şu beyiti.
  güzeller mihriban olmaz demek yanlıştır ey baki
  olur vallahi billahi heman yalvarı görsünler.

  yalvarın beyler. yapışın asvalt zifiri gibi emenike.
  sonrası teslimiyet asff.