• bana fight club’u anımsatan mangadan çevrim olan yeni netflix animesi.
    yasa dışı gladyatörlük yapan tokita ohma, muazzam iş anlaşmaları için bu acımasız müsabakalarda bahse tutuşan büyük şirket patronu nogi hideki adına dövüşmektedir (netflix tanıtımı).
    trailer
  • 31 temmuz'da yayınlanmaya başlayacak aşmış manga. müthiş keyif veren bir manga olmasına rağmen trailer'a bakarak netflix elinde harap olacak bir başka yapım gibi görünüyor.
    youtube yorumlarındaki ps2 tarzı grafik yorumuna da katılmıyor değilim. sanki oyun oynuyormuş hissi aldım trailerdan. umarım izlerken keyif alırım.
  • netflix, hadi kazandin gonlumu gene. cok eglenceli, bir oturusta izlemelik anime.
  • an itibariyle basladigim anime. ılk bolumu sardi. bakalim
  • uzun zamandır güzel bir anime arıyordum, sonunda buldum. tek oturuşta izlemelik...
  • ümitsiz olarak bir şans vereyim dedim.
    iyi ki vermişim, son zamanlar izlediğim karakter anlamında manyak bir anime. 8,5/10
  • puanım 9 ganka
  • baki denen boktan yapım yüzünden tereddütle yaklaştığım ama 2 gün içinde birinci sezonunu bitirdiğim nettlix animesi.

dövüş sahneleri dışında arka fonlarda çalan metal müziklerle de beğenimi kazandı bu yapım. en azından 2 bölüm izleyip şans verebilirsiniz.
  • tokyo’nun modern zaman gladyatörü olan, üstün kuvvetli ohma’nın, enteresan hikayesini anlatan sürükleyici anime.
hesabın var mı? giriş yap