şükela:  tümü | bugün
  • bana uzak bir yerde, bana benzeyen birinin daha yaşadığını hissettiren ve her yazdığı yazıyı zevkle okuduğum yazar.
    sahi susma arkadaşım desem daha doğru tanımlarım sanırım..
  • lübnan'ın medar-ı iftiharı feyruz'un* parçalarını dinlerken büyülü namelerin arasında kaybolmakla kalmayıp, parçada ne dendiğini de anlayabiliyor oluşunu fevkalade kıskanıyorum. düşünsene diego, ümmü gülsüm'den inta omri'yi dinliyorsun ve aynı zamanda da neler dendiğini anlıyorsun. bu iki dev ismi doğrudan anlayabilmeyi çok isterdim. bu minvalde şanslı biri kenmeken.

ekşi sözlük muharriri kenmeken'e müteallik söyleyebileceğim bir diğer husus da, kimi entry'lerinin finalini arapça yapması. insan o sekiz cümleyi anlıyor da, o en son cümlede ne dendiğini öyle bir merak ediyor ki. ulan diyorum bize mi giydirmiş acaba burada? gerçi çoğu zaman türkçe tercümesini de iliştiriyor hemen dibine...

ekşi sözlük bir gökkuşağı ise şayet, kenmeken de en can alıcı renklerinden biri diyebilirim gönül rahatlığıyla. art niyetten vareste beşerlere ihtiyacı var bu mecranın. iyi niyetli, güzel yürekli insanlara...
  • sözlükte son zamanlarda gördüğüm en güzel yazıları giren, edebiyat ve müzik kanallarına yazdıklarıyla adeta mest eden, diğer yazdıklarıyla da değerli ve iyi kalpli biri olduğunu belli eden yeni badim. umarım daha çok yazar, hep yazar.
  • hot bot zot diyemeyen, diyemeyecek olan.
  • bugün başarı temennilerine ihtiyacı var.

başarı, bol şans, ne bileyim daha bir çok temenni.

yanda dur dur, hazır yurdundayken hızır yoldaşın olsun : )
  • masallara en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda kayıplara karışan bir an önce dönmesini ve masallarımızı paylaşmayı umduğum badim.
  • tam da mesajlaşırken ortadan kaybolan yazar.

(bkz: alla alla)
  • her günü şen geçesice, kayıplara karışmış masalcı.
  • arada geri gelip benim için güzel masallar bırakıp yeniden kayboluyor. her neredeyse çok iyi, çok mutlu ve huzur dolu olmasını dilediğim masalcı dostum.
  • 22 mayıs tarihinden beri ortalarda göremediğim, meraklandıran yazar.