şükela:  tümü | bugün
 • karşıyaka'nın basketbolda heyecan verici yeni transferi. auburn mezunu, 89 doğumlu, 2.09 cm, pf. müthiş atletik ve çok iyi bir ribauntçu. smaç yapabilmesi için topu potanın yakınlarına bir yerlere savurmanız yeterli. karşıyaka'da efsane olur.

  https://www.youtube.com/watch?v=bpv0xshf_mu
 • sabah insanı heyecanlandıran ve karşıyaka taraftarının yıllardır hasretini çektiği atletik uzun pozisyonuna ilaç olabilecek basketbolcu.

  geçen sene yunanistan liginde agor'da oynamış ve sezonun ribaund lideri olmuş. aynı zamanda smaç yarışması şampiyonluğu bulunuyor.
 • geçen sene yünan ligi smaç şampiyonu olmuştur.
  karşıyakamızın ihtyacı olan transferdir, boşluğu doldurmuştur.
 • değil karşıyakanın tbl de her takıma ilaç olabilecek muhteşem bir transfer. oyun stili 2012 yılı bonsu ile hawkins çaprazlaması mübarek
 • karşıyaka'nın bu sezonki ilk transferi.

  en dikkat çekici özelliği çok rahat smaç yapıyor olması. yarı sahanın her yerinden smaç pozisyonuna girme potansiyeli var. karşıyaka taraftarının tam istediği bir oyuncu. takım gerideyken yapacağı fantastik bir smaç taraftarı hemen gaza getirip takımı ayağa kaldırabilir.

  diğer bir özelliği çok iyi ribaund kovalaması. aldığı ribaundlara baktığımızda hücum ribaundlarının oranı bir hayli yüksek. zaten smaçlarının birçoğu aldığı hücum ribauntlarını sayıyla tamamlamasından geliyor. atletik yapısı ve iyi takipçiliği yüksek sayıda smaç ve ribaund istatistiği sağlıyor kendisine.

  esteban batista da takımda kalırsa eğer, iki tane hızlı uzuna sahip olacak ufuk sarıca çok hızlı setler izlettirecek bizlere.

  kenny gabriel'in en büyük eksiği şutunun olmaması. şutu da olsaydı zaten adını daha önce eurolig veya nba'de duyardık herhalde. takımdaki diğer uzunlardan esteban batista, mutlu demir'in (takımda kalırlarsa) de şutunun olmaması, şut tehdidini sadece kısa oyunculara bırakacak gibi görünüyor. bu da hücumları kısırlaştırabilir. burada takımın şutu olan tek uzunu (şu an için) barış hersek'e önemli iş düşecek gibi.

  biraz marcus slaughter havası var sanki kendisinde. ama 2006 yılında karşıyaka'da oynadığı döneme daha çok benziyor. hızlı hücumlara çıkıyor, ribaund alıyor, potayı kıracak gibi smaçlar yapıyor. ve yine hiç şut atmıyor.

  aylar sonra edit:attığı zaman 3 sayılık şut yüzdesi fena değil. ama hem alçak ve hem de yüksek post'tan şut atmıyor. günümüz 4 numaraları için bir dezavantaj.
 • 2014-2015 cumhurbaşkanlığı kupasında fererbahçeye karşı canlı izlemiş biri olarak benden geçer not almıştır.uzun boyuna rağmen 3 sayılık atşları da son derece yüzdeli.umarım başladığı gibi devam eder...
 • türkiye liglerinde ender görülen bir blok yapmış; http://www.youtube.com/watch?v=yqhse0z6lke
 • geçen haftaki muhteşem blok sonrası bu hafta da trabzonspor'a karşı inanılmaz bir smaç yapmış; http://www.youtube.com/watch?v=rp3g2ibdyjy
 • adam her maçta smaç şovunu yapıyor.

  http://www.youtube.com/watch?v=bqa7phkqt70
 • türkiye all-star 2015'te de smaç şampiyonu olmuştur. özellikle ilk turda pota arkasından gelerek ve sonra da karşıyaka maskesiyle yaptığı smaçlar unutulmazdı.

  ilki bu; https://vine.co/v/ojdvpawx7xm