şükela:  tümü | bugün
 • bursa’da eski santral garaj mevkisinde yapılmış ve yaklaşık 10 yıllık gecmisi olan avm.

  buluşma yeri çeşme, oturma yeri cook shop favorimdir.

  karne günlerinde liseli tayfanın çocuk parkına çevirdiği, 3 adet eski sevgilimin çalıştığı ve düzenli olarak içindeki mağazalarda çalışan kızlardan birkaçı ile flört etmeyi sevdiğim bir avm.

  etrafında 1 liraya cay içilebilen cay ocakları olmadığı icin gözümde hiçbir zaman zafer plaza olamayacak tabi onu da eklemeliyim.
 • eski otogarı "yerine meydan yapacağız" diye yıkan akp belediyesinin bursa halkına attığı kazıklardan biri...

  projenin adı şöyle duyurulmuştu zamanında: (bkz: bursa kent meydanı)

  dip not: araziyi sönmez'e peşkeş çekip karşılığında milyonları indiren eski belediye başkanı hikmet şahin ise belediye başkanlığı bittikten bir süre sonra vurularak öldürülmüştür.
 • tuvaletlerinde haftaiçi öğlen saatinde kuyrukların oluştuğu, tatil günlerinde hakikaten panayıra dönen, bursa'nın eskimeyen alışveriş merkezi. ayda bir otomobil dağıtmayı adet haline getiren avm ortakları keşke şu wc'lerine de bir çözüm bulabilse...

  he bir de bana daima euro 2008'i hatırlatacak avmdir kendileri. bilenler bilir kent meydanı açıldığı ilk zamanlarda ortadaki avluda kocaman iki lcd ekran vardı da akşamları türkiye maçlarını ahali ortasında toplanıp izlerdi... o yıldan sonra ne o avluda lcd ekran kaldı, ne de o eski milli takım. hey gidi!..
 • soğuklardan dolayı sokak hayvanlarını düşünerek #meydanpatilerin sloganıyla küçük kulübecikler dağıtmaya başlayan avm. danışmadan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

  https://kentmeydani.com/…ni-avmde-meydan-patilerin/

  edit: bugün de ücretsiz fidan dağıtımı yapacaklarmış. bilgilerinize efenim.

  https://kentmeydani.com/…dani-avmde-ucretsiz-fidan/
 • danışma personeli engelli bir bireye fiziksel görünüşü ile ilgili hakaret eden ve mail ve telefon yoluyla yapılan şikayetlere engelli bireyden özür dileme zahmetine bile girmeyen terbiyesiz bir avm