şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kent'in denemeye değer yeni sigarasi.
  normal içimi güzel. değişik sigara olmasi sizi rahat etmiyor. ama özellği bu degil tabi. filtre içerisinde, henüz açıp bakmadığım bir şey var ve 2 tarafında switch. isaret ve baş parmağınızla sıktığınızda çıt sesi geliyor ve sigara mentollü oluyor. kendileri bu özellikten çok şey bekliyordur mutlaka ama ben sigaranin sonunda çıtlatıldığında ağızda kötü tat bırakmamasını sevdim. ağzınız bok gibi de kokmuyor.*
  sigara dağıtımı yapan arkadaş bizim bakkala anlatmış ama adam sigara içmediği için anlamıyor ve anlatamıyor tabi.
  sigarayla çocuk yaşta, arkadaşlarından özenerek başlayan birisi olarak tavsiye edebilirim. fiyatı tabiiiiki 7 lira *

  kent ten yeni değişikliklerde bekliyoruz. bu, az zararlı sigaradan daha iyiydi.

  kent entertainment

  not: zararlıdır.

  not2: (bkz: champix/@sportexhaust)
 • çok şekilli sigara, aynalı metalik bir paket yapmışlar, içine gayet güzel bir tütün koymuşlar ama olay bununla bitmiyor. filtrenin içine koydukları bir kapsül sayesinde dilediğinizde kapsülü patlatarak sigaranızı mentollü yapabiliyorsunuz. sigaraya değişik ve farklı bir yaklaşım olmuş ve gerçekten farklı bir ürün ortaya çıkarmışlar.
 • az önce winston light yerine denememi tavsiye eden ablayı kırmadığım ve aldığım sigara. iyi ki de almışım, gayet beğendim, ister normal ister mentollü - ki abla "kesinlikle mentol değil" dedi, ama mentol olmasının bana bir zararı yok, severim zira. denemeye değer.
 • - aydın* nasssııınnn
  - iyyim abi sen nassın
  - uğraşıyoz işte ya
  - iki sigara versene
  - abi malboro layt kalmadı
  - hadi ya
  - verim mi başka bişi
  - dur sen çekil ben bi bakim şöyle ne varmış
  - kent verim mi abi
  - yok kömürlü filtre sevmiyom ben
  - yok abi bu düğmeli
  - neli
  - düğmeli abi, basıyon düğmeye tadı değişiyo
  - aydın siktir git, ne içiyon sen?
  - abi valla al bak*, filtrede düğme var basınca mentollü gibi oluyo ama güzel valla ha
  - ohannes lan, kaç para bu 15 milyon mu
  - yok abi 7
  - e ver bi tane, bi tane de kemıl ver layt

  normal içimi fena değil marlboro light'tan biraz daha keskin bu iyi, sonlarını mentollü gibi bir şeyle, neyse artık, bitirmek de fena fikir değil gibi.

  bütün sigaraların da allah belasını versin diyelim bitirirken. içmeyin.

  edit:
  filtrenin içindekini merak edenlere agk'dan dev hizmet:
  http://img522.imageshack.us/i/photo0703q.jpg/

  edit2: o şeyi patlatınca tuhaf his veren bir sıvı dağılıyor. içmem ben bunu artıkın.
 • resmen yılın ürünü arkadaş, kutusu da janjanlı 10 nümero. patlatın gari..
 • normalde kent grey içiyorum, arkadaş tavsiyesi ve janjanlı paketin cazibesiyle dayanamadım aldım. hakikaten enteresan ve ağızda hoş bir tat bırakıyor ve fakat insan merak etmiyor değil tabii kim bilir nasıl bir zehir daha eklendi diye.
 • janjanlı paket, endüstriyel bir zeka ile piyasaya sürülen, insanların sırf içini açıp bakmak için dahi alacağı sigaradır kendileri. tebrik etmektelerdeyim.

  fakat paketin yarısında o mentollü baloncuğu patlatmaktan sıkılıp, dümdüz içmeye başladım... o haliyle vasat bir sigara. viceroy'a değişmem. yani diyoruz ki "patlatmadan içmeyiniz" (soğuk içiniz gibisinden yani)
 • (bkz: camel crush)
 • bir marlboro light insanı olarak, mentollü halinin west ice kadar iyi olmadığını, normal halinin ise marlboro light'ın ancak eksikliğinde içilebilecek, ona en yakın kalitede sigaralardan biri olduğunu, onun haricinde pek de düzenli kullanım için uygun olmadığını düşündüğüm ve bunu burada belirtmek istediğim sigara.

  gönül ister ki o naneli kapsül yerine zamanla çilek, kavun gibi aroma çeşitleri de olsa, nargile keyfi alsak. bakın o zaman nasıl satıyor..
 • bakkalın tavsiyesi ile aldığım sigara. içinde bir kapsül var mavi. patlatınca içinden sıvı bir şeyler çıkıp sigarayı mentollü yapıyor, güzel düşünce. ama sigarayı içmek yerine merak edip içindeki kapsülü yüzünüze doğru patlatmayın benden söylemesi.

  (bkz: iki saattir ağlıyorum lan)