şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul buyuksehir belediyesi'nin projelerinden biri. sehirde yasayanlarin kentlilik bilincini gelistirerek istanbul'a sahip cikmalarini saglamak gibi bir ekseni varmis projenin. boyle otobus duraklarinda raketlerde falan goruyoruz bu projeyle ilgili kimi ilanlari, reklamlari.
  • proje liseler arası istanbul bilgi yarışması, kompozisyon ve şiir yarışmlaranı kapsar.. yapılan bilgi yarışması neyin yarıştırıldığı konusunda yarışanları şüpheye düşürmüştür.
  • büyükşehir belediyesi tarafından gerçekten de üzerinde çalışıldığı kafa patlatıldığı belli olan bir projedir. istanbulda yaşayan halkın sadece memleketlerini değil asıl yaşadıkları ve imkanlarını kullandıkları istanbulu da memleket olarak benimsemesi ve onu koruması için geliştirilmiş bir projedir. eğer tanıtımı daha iyi yapılırsa başarılı olmaması işten bile değildir. özellikle şu sıralar taksim meydandaki mini fuar alanında bulunan standdan bir tanıtım cdsi alınmalı ve izlenmelidir. cdde sadece ali müfit gürtunanın teml amaları değil istanbulun rezilliklerinin de gösterilmiş ve anlatılmış olması reklam amaçlı düdükten bir proje olmadığının da göstergeidir kanımca.
  • kentim istanbul kapsamında yapılacak bütün etkinliklerden haberdar olamak isteyenler için güzel bir site
  • liseler arası bilgi yarışması bölümünde hüseyin avni sözen anadolu lisesi hasal ı önce üsküdar ilçesi adına temsil ettiğimiz (yarı final) sonra da 3 kişilik takımımla istanbul birincisi olduğumuz eğlenceli organizasyon.ödül olarak iyi miktar da para aldik,okula pc kazandirdik.