şükela:  tümü | bugün
 • toplam 1350 dairenin olduğu sitedeki rezalet. inşaatın 4 sene önce bitmesine ve insanların yerleşmesine rağmen hala iskan alınmadı. müteahhit firma olan emay inşaat'ın milyonları bulan sgk borçlarından dolayı alınamadığı söyleniyor. müteahhit firmanın usulsüzce atadığı site yönetimi aylık ortalama 600-700bin aidat/fatura parası topluyor. buna rağmen yönetimin ödemediği faturalar nedeniyle her ay elektrik kesiliyor ve on gün elektriksiz yaşanıyor. bugün gelen mesaj;

  sayin daire sakinlerimiz, enerjisa ile yapilan gorusmeler sonucunda mevcut borcun yapilandirilmasi icin 400.000 tl odenmesi sonucu enerji arzimizin acilacagi bilgisi alinmis olup ıs bu nedenle aidat ve fatura yukumluluklerini yerine getirmeyen maliklerimiz borclarini odemediginden sorun cozulememektedir. 8 gundur sizleri magdur etmemek icin jenatorle enerji saglanmaktayiz. jenerator ile ilgili problem yasamama adina sorun cozulene kadar hergun oglen 13:00-15:00 ve gece 01:00-03:00 ile 03:00-05:00 saatleri arasinda sogumaya alinacagini bildiririz. sıte yonetımı b331

  400 bin tl sadece borçların yapılandırılması için enerjisa'nın istediği rakam. toplam elektrik borcunun kaç milyon olduğunu sadece yönetim biliyor. tabiki faturasını ödemeyen daireler var fakat borç listesine baktığımızda zaten bu rakam kadar olmadığını görüyoruz. doğru mesaj, borçlarını ödemeyen kat malikleri değil, paraları cebe attığımızdan dolayı ödenemeyen, biriken borçlar nedeniyle olmalı.
  bizi mağdur etmemek için jenerator çalışıyormuş, lutfettiniz. bu arada jeneratorun sesi de yüksek olmasından dolayı çevrede oturan insanlar belediyeye haklı olarak şikayet ediyor ve zabıta gelip kapatıyor.

  kentsel dönüşüm bölgesinde olan fakat devlet tarafından da hiçbir muhattap bulunamadığı için şu an çözüm yok gibi görünüyor.
 • bu kadar büyük bi projenin böyle saçma bi şekilde insanları mağdur etmesi, bunca yıldır alınmayan imar, elektrik gibi temel sorunu çözememesi, üstüne bu kadar para alması elle tutulur tek bi yanı yok.

  sosyal medya tek çare gibi. bu tarz sorunlar bu ilgisiz şirketler tarafından sallanmıyor bence. ta ki bi yerlerde haberi çıkıp, ismi anılana dek.

  başlığı biraz yukarda tutmak belki çözüm olur burada oturanlara.
 • haftalardır elektrik jeneratörden sağlanıyor, çıkan sesten hem site sakinleri hem de sokaktaki komşular bıktı artık.
  yetmezmiş gibi sıcak su ve doğalgaz da bir haftayı geçti kesileli evlerde klima ile ısınıp ocakta su ısıtıp kovayla duş alıyor insanlar.
  550-600 tl arası aidat ve faturalarımızı ödüyoruz ama kovayla duş alıyoruz!!!
  yönetim elle tutulur hiç bir açıklama yapmıyor,sürekli şu gün bu gün hallolacak diye yalanlarla oyalıyor insanları.toplanan onca paranın hesabını elbet verecekler.
 • bu yeni tip rezidanslarin yonetimi mafyalarin elinde ve maalesef her seyin karsisindaki caresizligini turk hukuku burada da gosteriyor. millet yuzbinlerce lira verip satin aldigi sifir dairede aylardir rezillik cekiyor. gecenlerde de guvenlik gorevlisi bir site sakinini bacagindan kursunlamisti.
 • öncelikle çok geçmiş olsun, umarım problemleriniz giderilir. aynı zamanda tüm sözlüğün aynı sitede oturduğunu öğrenmemize sebebiyet veren rezelat.
 • aaa rüşvet bekliyorlar işte anlamadınız mı herşeyini tam yapmış olsanız da para yedirmeyi unutmuşsunuz bu kadıköy belediyesi ve zihniyetine!
  kadıköy belediyesi asalak dolmuş çünkü. eski binayı boşaltmak için ayrı yıkmak için ayrı iskan için ayrı her türlü belediye ile alakalı işlerde ayrı ayrı beslemen lazım bu leş asalak zihniyeti!
 • yazılanları okuyunca dehşete düştüğüm olay.

  sorunlara çözüm yerine mevcut durumdan nemalanmaya çalışan bir yönetim var gibi.
 • buranın derdi bitmiyor. buradan ev alana allah kolaylık versin acıyorum.
 • rezalet gibi rezalettir. tam anlamıyla skandallar silsilesi.

  evi satmaya ya da kiralamaya gelince konumu dolayısıyla fahiş fiyatlar çeken bu hanzoların, işlerini gördükten sonra insanları mağdur etmeleri her zamanki gibi şaşırtmadı. umuyorum ki azalarak bitecekleri günler gelecektir.
 • rezillik gerçekten. milyınları kazanıp bu eziyeti çektirmek tamamen ahlaksızlık.