şükela:  tümü | bugün
 • beton yigininda yasanan enteresan rezalet.
 • kış gününde insanlara yaşatılmaması gereken rezalet gibi rezalet.

  pandemi bilmem ne bu kadar yaygın iken çok tehlikeli bu durum. devletin acilen bir çözüm üretmesi gerekiyor.
 • 1400 dairelik 3 blokta insanlari yaşatmak insanlık ayıbıdır. ulan 1400 daire her dairede ortalama 3 kisi olsa 4.200 kisi. bildiğin küçük çaplı bir mahalleyi adamlar 3 bloga sığdırmış. bence asıl rezillik bu mk.
 • (bkz: rezaletten rezalet dogar)

  kentplus kadikoy ve cevresindeki yapilarin varligi bir rezaletti. istanbula yapilan sayisiz defa islenmis bir cinayet projesi.

  en buyuk rezalet ise insanlarin burada yasamasidir.

  bilincli bir toplum olsa fikirtepedeki korkunc kentsel cinayetin tamami bos kalsa diye cok umut ettim.

  sizler nerede yasadiginizi biliyor musunuz?

  o korkunc yapilasmada yasayan herkes baslarina gelecekleri ongoremedikleri icin bunu haketmekte.

  igrenc ulkenin igrenc hatali sosyal konutlarinda yasayan ..... insanlar...
 • 2020 senesinde istanbul gibi bir metropolün göbeğinde insanlara yaşatılan rezalete ve yana yakıla dertlerini dinlemesi için bir sorumlu arayıp bulamamalarına şaşırmamak elde değil... gerçi artık tersi olsa şaşırıyoruz... burası böyle bir ülke...
 • ee atasana abi kayyum? hahaha pardon devlet yoktu unutmuşum. mafyaya söyleyin gidip hesabı halletsin, umrumda değil.
 • hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir muhakkak ama; yönetimin, görevlerini yerine getiremediği için ev sahipleri tarafından görevine son verilebilir diye düşünüyorum.

  rezalet bi durum çünkü gerçekten, kadar aidat ödeyip su ısıtıp duş almak...

  bu site yöneticiliği -güya- profesyonel şirketlerce adam kazıklama işine döndürüldü iyice. devletin başındakilerin umurunda bile değil tabi, onlar her daim sahtekar müteahhitlerin yanındalar.
 • her rezalet başlığında olduğu gibi yine mağdurları suçlu ilan eden yazarları gördüğümüz başlık.

  adam marketten su alsa, suda bir şey çıksa "almasaydın o markayı. hak ettin sen bunu." kafasındakiler gerçekten bir acayip. bu kafaya göre her ay aidatını düzgün ödeyen ve bunun karşılığında düzgün hizmet bekleyen insanlar asıl suçluymuş.

  bahsedilen yer neresidir bilmiyorum. başlığa da öylesine girmiştim. yine bu mağduru suçlu ilan eden zihniyeti görünce sinirlendim.

  kendinizi en akıllı, en kül yutmaz falan sanıyorsunuz muhtemelen ama değilsiniz.
 • eylül ayından beri ayda 1 elektrik ve bazen su kesintisi yaşatan kasım ayıyla birlikte 1300 daireyi birden kış ayında mağdur eden sitenin yaşattığı rezalet.

  sitenin inşaat firması konkordato ilan etmiş durumda ve sitenin iskanı alınmadığı için de biriken borçlar sebebiyle tüm sitenin elektriği kesiliyor. yani faturasını ödeyen bizler de ücretini ödediğimiz elektrik-su-doğalgazı kullanamıyoruz. 2020 yılında istanbul'un merkezi sayılabilecek bir yerde 1300 daireden nerden baksan 3-4 bin insanın mağdur edilmesine belediye acilen el atmalı.
  elektrik-su-doğalgaz sistemlerinin bireysel aboneliklere iskan verilerek geçilmesiyle tüm problemler çözülebilecekken herkesin üç maymunu oynaması sebebiyle hiç aksiyon alınmıyor. umarım en kısa zamanda her şey çözüme kavuşur.