• (bkz: rezaletten rezalet dogar)

kentplus kadikoy ve cevresindeki yapilarin varligi bir rezaletti. istanbula yapilan sayisiz defa islenmis bir cinayet projesi.

en buyuk rezalet ise insanlarin burada yasamasidir.

bilincli bir toplum olsa fikirtepedeki korkunc kentsel cinayetin tamami bos kalsa diye cok umut ettim.

sizler nerede yasadiginizi biliyor musunuz?

o korkunc yapilasmada yasayan herkes baslarina gelecekleri ongoremedikleri icin bunu haketmekte.

igrenc ulkenin igrenc hatali sosyal konutlarinda yasayan ..... insanlar...
  • 2020 senesinde istanbul gibi bir metropolün göbeğinde insanlara yaşatılan rezalete ve yana yakıla dertlerini dinlemesi için bir sorumlu arayıp bulamamalarına şaşırmamak elde değil... gerçi artık tersi olsa şaşırıyoruz... burası böyle bir ülke...
  • hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir muhakkak ama; yönetimin, görevlerini yerine getiremediği için ev sahipleri tarafından görevine son verilebilir diye düşünüyorum.

rezalet bi durum çünkü gerçekten, kadar aidat ödeyip su ısıtıp duş almak...

bu site yöneticiliği -güya- profesyonel şirketlerce adam kazıklama işine döndürüldü iyice. devletin başındakilerin umurunda bile değil tabi, onlar her daim sahtekar müteahhitlerin yanındalar.
  • her rezalet başlığında olduğu gibi yine mağdurları suçlu ilan eden yazarları gördüğümüz başlık.

adam marketten su alsa, suda bir şey çıksa "almasaydın o markayı. hak ettin sen bunu." kafasındakiler gerçekten bir acayip. bu kafaya göre her ay aidatını düzgün ödeyen ve bunun karşılığında düzgün hizmet bekleyen insanlar asıl suçluymuş.

bahsedilen yer neresidir bilmiyorum. başlığa da öylesine girmiştim. yine bu mağduru suçlu ilan eden zihniyeti görünce sinirlendim.

kendinizi en akıllı, en kül yutmaz falan sanıyorsunuz muhtemelen ama değilsiniz.
  • eylül ayından beri ayda 1 elektrik ve bazen su kesintisi yaşatan kasım ayıyla birlikte 1300 daireyi birden kış ayında mağdur eden sitenin yaşattığı rezalet.

sitenin inşaat firması konkordato ilan etmiş durumda ve sitenin iskanı alınmadığı için de biriken borçlar sebebiyle tüm sitenin elektriği kesiliyor. yani faturasını ödeyen bizler de ücretini ödediğimiz elektrik-su-doğalgazı kullanamıyoruz. 2020 yılında istanbul'un merkezi sayılabilecek bir yerde 1300 daireden nerden baksan 3-4 bin insanın mağdur edilmesine belediye acilen el atmalı.
    elektrik-su-doğalgaz sistemlerinin bireysel aboneliklere iskan verilerek geçilmesiyle tüm problemler çözülebilecekken herkesin üç maymunu oynaması sebebiyle hiç aksiyon alınmıyor. umarım en kısa zamanda her şey çözüme kavuşur.
  • kentplus etiketiyle kalite yükselmemiş olup gerçekte "kent c" olduğunu göstermiştir
  • iskansız projede bu kadar konut satılabilmesi asıl rezalet.
  • kadıköyün göbeğinde binlerce insanı kış ayında doğalgazsız ve elektriksiz bırakan sitedir. aidat ve faturalarını düzenli ödeyen maliklere rağmen borç uydurması altında tüm sitenin elektriği ve doğalgazını kestiler. insanlar günlerdir duş alamıyor ve elektrik kullanamıyor. bir an önce konuya el atılması lazım, lütfen sesimizi duyun.
    olayın vehametini görmek isteyenler için show haber linki:
    https://twitter.com/…uru/status/1332010311956779009

ımamoglu coz su isi bir suru oy aldin bizden
  • kadıköy gibi bir semtte hele de kışa girdiğimiz böyle bir pandemi döneminde yaşanan rezillik kabul edilebilir bir şey değil. hemen müdahale edilip, işin çözülmesi gerek. insanlar pandemi ortasında mağdur edilmemeli.
hesabın var mı? giriş yap